19:02 2018 Gegužės 27
Vilnius+ 25°C
Tiesioginis eteris
 • USD1.1675
 • RUB72.4935
  Sraigtasparnis MI - 8. Archyvinė nuotrauka

  Kremlius reiškia užuojautą dėl Sirijoje numušto karinio sraigtasparnio

  © Sputnik / Владимир Астапкович
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  89 0 0

  Sirijoje Idlibo provincijoje numuštas Rusijos karinis sraigtasparnis "Mi-8", sraigtasparnyje buvo penki asmenys.

  VILNIUS, rugp 1 — Sputnik. Maištininkai pirmadienį Šiaurės Sirijoje numušė Rusijos karinis sraigtasparnį, praneša RIA Novosti.

  Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas patvirtinio, kad Kremlius išreiškė užuojautą žuvusiujų šeimoms ir draugams.

  "Jau visi žino apie tragišką naujieną iš Sirijos — ten nukrito mūsų sraigtasparnis, kuris buvo numuštas iš žemės. Sraigtasparnis vykdė humanitarinės pagalbos misiją. Visi, kas buvo sraigtasparnyje, kaip patvirtino gynybos ministerija, žuvo, žuvo didvyriškai, nes stengėsi nukreipti techniką ten, kur būtų mažiau aukų", — sakė Peskovas.

  Sraigtasparnyje buvo penki kariškiai. Rusijos gynybos ministerija pranešė, kad Sirijos Idlibo provincijoje nuo žemės apšaudytas ir galiausiai numuštas Rusijos karinis sraigtasparnis "Mi-8". Pasak rusų, sraigtasparnį apšaudė sukilėliai.

  "Rugpjūčio pirmąją Idlibo provincijoje buvo apšaudytas į Hmeimo oro bazę grįžtantis karinis sraigtasparnis. Prieš tai jis pristatė humanitarinę pagalbą į Alepo miestą. Sraigtasparniu skrido penki asmenys. Jų likimą bandome išsiaiškinti visais įmanomais būdais", — pareiškė Rusijos gynybos ministerija.

  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos