09:23 2019 Rugsėjo 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1067
 • RUB70.6938
  Darija Klišina. Olimpiada 2016. Nuotrauka iš įvykio vietos

  Rusijos lengvaatlečiai liko be medalių

  © Sputnik / Алексей Филиппов
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Rusijos sporto dopingo skandalas (18)
  10101

  Vienintelė Rusijoje lengvosios atletikos sportininkė Darija Klišina palieka Rio.

  VILNIUS, rugp 18 — Sputnik. Darija Klišina jau nebekovos dėl olimpiados medalių šuoliuose į tolį. Po trijų bandymų rusė užimė tik devintą vietą.

  Sportininkė, deja, parodė tik 6,63 metrų rezultatą, kuo neužteko toliasnei kovai Olimpiadoje. Pasibaigus varžyboms, Klišina pareiškė, kad tęs treniruotes su treneriu Lorenu Sigreivu Amerikoje.

  Sportininkė sakė, jog kova be kitų Rusijos lengvosios atletikos sportininkų jau buvo sunki, neužteko bendraminčių palaikymo.

  "Negaliu pasakyti, jog esu patenkinta savo rezultatu. Tikėjausi geresnio rezultato, nes buvau gerai pasiruošusi per treneruotes. Stengiuosi likti pozityvia, tai mano pirmoji olimpinė patitis, ne kiekvienas turi šansą dalyvauti Žaidynėse", — sakė Klišina.

  Dabar šuolininkė ketina visą savo dėmesį skirti pasiruošimui kitai Olimpiadai.

  Prieš Olimpiada Rio de Žaneire Tarptautinis olimpinis komitetas (TOK) uždraudė dalyvauti žaidynėse visai Rusijos lengvaatlečių rinktinei. Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) sprendimu Olimpiadoje galėjo dalyvauti tik šuolių į tolį žvaigždė Darija Klišina.

  Dėl dopingo skandalo IAAF nepadarė išimties net dukart olimpinei čempionei lengvaatletei, šuolininkei į aukštį Jelenai Isinbajevai.

  Temos:
  Rusijos sporto dopingo skandalas (18)

  Dar šia tema

  Tik 40 Rusijos sportininkų pamatys Rio
  IAAF paskutinis žodis — Isinbajeva nevyks į Olimpiadą
  Isinbajeva neneš Rusijos vėliavos Rio olimpiados atidaryme

  Svarbiausios temos