21:16 2020 Balandžio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.0791
 • RUB82.4810
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  96

  Katalikų Bažnyčios vadovas susitiko su Zuckerbergu ir jo žmona. Pokalbio metu jie aptarė kaip panaudoti komunikacines technologijas visuomenės naudai.

  VILNIUS, rugp 29 — Sputnik. Popiežius Pranciškus pirmadienį priėmė socialinio tinklo Facebook įkūrėją Marką Zuckerbergą, praneša RIA Novosti su nuoroda į Šventojo Sosto spaudos vadovo Grego Berko žodžius.

  "Jie kalbėjo apie tai, kaip komunikacines technologijas naudoti kovai su skurdu, bendravimo kultūros skatinimui ir kaip pažeidžiamiausiems gyventojų sluoksnių atstovams suteikti viltį", — cituoja Berko žodžius laikraštis Il Messaggero.

  Šventojo Sosto spaudos vadovas taip pat pažymėjo, kad Zuckerbergas į audienciją su pontifiku atėjo kartu su savo žmona Priscilla Chan.

  Asmeninėje paskyroje Zuckerbergas parašė: "Tai buvo susitikimas, kurio mes niekada nepamiršime. Galite justi jo šilumą ir gerumą, ir kaip giliai jam rūpi padėti žmonėms".

  Pasak populiaraus socialinio tinklo įkūrėjo, į Romą jis atvyko skaityti paskaitą vieno iš pirmaujančių šalies universitetų Luiss studentams.

  Svarbiausios temos