13:17 2018 Gegužės 24
Vilnius+ 20°C
Tiesioginis eteris
  Turkijos vėliava. Archyvinė nuotrauka

  Turkijoje pasirodė Trampo dvynys

  © Flickr/ Harold Litwiler
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujas JAV prezidentas: Making America Great Again (57)
  83 0 0

  Išorinis Topču panašumas su Trampu traukia praeivių dėmesį, kurie nori su juo nusifotografuoti. Daugelis juokauja, klausdami Trampo dvynio apie tai, koks bus dolerio kursas ir ar bus pakelti atlyginimai artimiausioje ateityje.

  VILNIUS, lapkr 18 — Sputnik. Turkijos Juodosios jūros pakrantės Giresun provincijoje rastas "vietinis" Donald Trump (Donaldas Trampas), rašo Sputnik Turkija.

  Neseniai išrinktojo JAV prezidento turkiškas dvynys Abdula Topču iki šiol buvo nedidelės provincinės gyvenvietės Kepriubaši vadovas.

  Išorinis Tapču panašumas su Trampu pritraukia praeivių, norinčių su juo nusifotografuoti, dėmesį. Daugelis juokauja, klausdami Trampo dvynio apie tai, koks bus dolerio kursas ir ar bus pakelti atlyginimai artimiausioje ateityje.

  Pats Tapču su humoru reaguoja į savo panašumą su nauju JAV prezidentu.

  "Su manimi nuolat nori nusifotografuoti, aš visiškai neprieštarauju. Šio panašumo dėka tapau vietine įžymybe. Žmonės dažnai užduoda man įvairius juokingus klausimus, aš atsakau jiems ta pačia juoko forma", — papasakojo vyras.

  ​JAV vadovo dvynys tikisi, kad Trampo prezidentavimo laikotarpis bus sėkmingas Turkijos ir JAV santykių plėtrai: "Kiek mes galime spręsti iš Trampo žodžių, jis ketina bendradarbiauti su Turkija. Mes tikimės, kad jo prezidentavimas atneš naudos Turkijai".

  Temos:
  Naujas JAV prezidentas: Making America Great Again (57)

  Dar šia tema

  Pasaulio žiniasklaida: Trampas — Amerikos tragedija
  Žiniasklaida: rinkimų rezultatai sudavė smūgį JAV sociologams
  Kokius klausimus teks spręsti naujam JAV prezidentui
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos