05:27 2021 Sausio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  28

  Britų raštoja Džoana Rouling gavus pranešimą iš Sirijos apie tai, kad maža mergaitė labai mėgsta jos knygas, nusiuntė į karinį Alepą visą Hario Poterio seriją.

  VILNIUS, lapkr 24 — Sputnik. Didžiosios Britanijos rašytoja Joanne Rowling (Džoana Rouling) nusiuntė savo mažajai gerbėjai iš Sirijos Alepo knygų apie Harį Poterį elektronines versijas, pranešė RIA Novosti su nuoroda į "Daily Telegragh".

  Mažosios mergaitės Bana Alabed mama parašė Rouling Twitter paskyroje, jog dukra norėtų perskaityti knygas, pagal kurias jau nufilmuota "berniuko, kuris išgyveno" istorija. Moteris pasiguodė, jog Alepe nėra galimybės kur nors gauti knygų apie Harį Poterį.

  Tuomet Rouling pasiūlė nusiūsti elektronines knygų versijas. Kokia kalba išsiūstos knygos neskelbiama. Tačiau leidinyje pažymima, kad mergaitė skaito knygas kartu su tėvais.

  Mergaitė padėkojo savo naujai draugei už dovaną.

  Knygų serija apie Harį Poterį, išleista 1997-2007 metais, išspausdinta 400 milijonų tiražu bei išversta į 65 pasaulio kalbas. 2016 metais išleista paskutinė knyga apie berniuką-burtininką "Haris Poteris ir prakeiktas vaikas".

  Dar šia tema

  Nauja knyga apie Harį Poterį grąžina knygos gerbėjus į vaikystę
  Rouling papasakojo apie penkis naujus filmus iš Hario Poterio pasaulio

  Svarbiausios temos