16:07 2020 Liepos 15
Tiesioginis eteris
 • USD1.1375
 • RUB80.8370
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujas JAV prezidentas: Making America Great Again (57)
  100

  Nežinomasis "Google Maps" sistemoje pervadino išrinktajam JAV prezidentui Donaldui Trumpui (Donaldui Trampui) priklausantį Manhatano centre esantį pastatą, ir naujasis pavadinimas nėra labai gražus.

  VILNIUS, lapkr 27 — Sputnik. Įsikūręs Niujorke dangoraižis "Trump Tower" (Trampo bokštas) sistemoje "Google Maps"  trumpam virto "šiukšlių bokštu" arba "sąvartyno bokštu" ("Dump Tower"). Į "Virtualaus vandalizmo" aktą išrinktojo JAV prezidento atžvilgiu dėmesį atkreipė socialinių tinklų vartotojai ir amerikiečių žiniasklaida.

  "Dangoraižis penktojoje aveniu buvo mėgstama turistų rinkimų kampanijos metu ir po Trampo pergalės rinkimuose, jis tapo tarsi tvirtove, nes šią zoną aptvėrė slaptosios tarnybos būsimo prezidento apsaugai. Tačiau, internete jam vis dar buvo galima pakenkti",- rašo "BuzzFeed" žurnalistas Salvadoras Hernandezas.

  "Smalsu pastebėti, kaip niekšiškai ir smulkmeniškai elgiasi Google, vadindamas Trampo bokštą  "sąvartyno bokštu", — rašo "Tedandfran".

  "Aš duodu penkis genijui iš "Google Maps", davusiam " Trampo bokštui" tą pavadinimą, kurio ji nusipelno — "bokštas-sąvartynas", — rašo Lesley Abravanel.

  ​"Pažiūrėk, ką padarė šie meilučiai iš "Google Maps" — jie pavadino Trampo bokštą bokštu-sąvartynu", — rašo Markas Simonas.

  ​Portalas "BuzzFeed" kreipėsi į Google komentaro, tačiau atsakymo kol kas dar negavo. Leidinys atkreipia dėmesį į tai, kad incidentų su objektų pervadinimu buvo ir anksčiau.

  Temos:
  Naujas JAV prezidentas: Making America Great Again (57)

  Dar šia tema

  Trampo pergalė sukėlė masines riaušes Portlende
  Amerikiečiai mitinguoja prieš Trampą: "Ne mūsų prezidentas"
  Pasaulio žiniasklaida: Trampas — Amerikos tragedija

  Svarbiausios temos