10:32 2021 Balandžio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1970
 • RUB92.2336
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  "Eurovizija-2017" Kijeve (35)
  120

  Dėl faktinio pasiruošimo konkursui nutraukimo šaliai gali uždrausti rengti tarptautinį dainų konkursą "Eurovizija-2017".

  VILNIUS, lapkr 28 — Sputnik. Ukraina gali prarasti galimybę surengti "Euroviziją-2017" dėl to, kad vilkina faktinį pasiruošimą konkursui, praneša RIA Novosti su nuoroda į ТСН.

  Spalio pradžioje, Europos transliuotojų sąjunga kaip prekės ženklo "Eurovizija" savininkė parodė Ukrainos Nacionalinei radijo ir televizijos bendrovei (URT) "raudoną kortelę" dėl faktinio pasiruošimo konkursui nutraukimo, sakė einantis bendrovės generalinio direktoriaus pareigas  Aleksandras Harebinas.

  Tarp tokio sprendimo priežasčių jis įvardina "biurokratiją, teisės aktų netobulumą ir kai kurių valdininkų nesidomėjimą konkursu".

  Be to, Harebinas pažymėjo, kad dabar Ukraina atsilieka nuo grafiko nedaug — per spalį atotrūkį pavyko sumažinti nuo trijų mėnesių iki vieno. Tačiau galutinį sprendimas dėl to, ar konkursas vyks Kijeve, bus priimtas Europos transliuotojų sąjungos posėdyje gruodžio 8-ą dieną.

  Maždaug prieš mėnesį, URT generalinis direktorius Zurabas Alasanija atsistatydino. Savo sprendimą jis argumentavo problemomis, susijusiomis su transliavimo bendrovės biudžetu ir su būtinybe daug investuoti į konkursą.

  Pergalę Ukrainai ir teisę rengti konkursą šalyje pelnė Susana Jamaladinova, žinoma Jamalos vardu, su daina "1944" apie Stalino vykdytą Krymo totorių deportaciją. Rugsėjį Ukrainos konkurso organizacinis komitetas pranešė, kad konkursas vyks Kijeve. Dėl teisės surengti konkursą varžėsi trys miestai: Kijevas, Odesa ir Dnepras.

  Temos:
  "Eurovizija-2017" Kijeve (35)

  Dar šia tema

  Donatas Montvydas pasirengęs laimėti "Euroviziją"
  Donny Montello atvykimas į "Euroviziją"

  Svarbiausios temos