16:18 2018 Vasario 24
Vilnius-10°C
Tiesioginis eteris
  Donaldas Trampas. Archyvinė nuotrauka

  Žurnalas "Time" paskelbė Donaldą Trampą "Metų žmogumi"

  © AP Photo/ Robert F. Bukaty
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujas JAV prezidentas: Making America Great Again (57)
  95 0 0

  Kiekvienais metais Amerikos leidinys "Time" skelbia "Metų žmogų". Šiais metais šį titulą gavo metų staigmena išrinktasis JAV prezidentas Donaldas Trampas. Tačiau viršelyje jis pavadintas "Suskirstytų Amerikos valstijų prezidentu".

  VILNIUS, gruod 7 — Sputnik. Amerikos žurnalo "Time" nuomone, 2016 metų "Metų žmogaus" titulo nusipelnė išrinktasis JAV prezidentas Donald Trump (Donaldas Trampas), praneša RIA Novosti su nuoroda į žurnalo oficialų tinklalapį.

  Keliomis minutėmis anksčiau buvo netiesiogiai užsiminta, kad jis tapo "Metų žmogumi". Trampas savo Twitter paskyroje pasidalino, kad "7:30 duos intervių "Today Show". Dar prieš tai buvo paviešinta informacija, kad trečiadienį "Today Show" pasikalbės su "Metų žmogumi".

  Ryškia detale tapo "Time" viršelio paveikslėlis, kuriame Trampas pavadintas "Suskirstytų Amerikos valstijų prezidentu". Greičiausiai žurnalo leidėjai tokiu būdu padarė užuominą į diskusijas dėl rinkimų rezultatų skaičiavimo, pagal kuriuo Hilary Clintos (Hilari Klinton) surinko daugiau rinkėjų balsų, o Trampas gavo Rinkikų daugumą.

  Visą informaciją apie JAV prezidentų rinkimus galima sužinoti čia>>

  Į trumpąjį 2016 metų reitingą pateko 11 nominantų, tarp kurių buvo Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, Recepas Tayyipas Erdoganas (Redžepas Tajipas Erdohanas), Britanijos "Nepriklausomybės partijos" (UKIP) lyderis Nigel Farage (Naidželas Faradžas), JAV Demokratų partijos kandidatė į prezidentus Hilary Clinton (Hilari Klinton), Facebook įkūrėjas Markas Zuckerbergas.

  Žurnalas "Time" renka "Metų žmogų" kiekvienais metais nuo 1927 metų. Iki 1950 metų nugalėtojais buvo skelbiami tik konkretūs  asmenys, tačiau vėliau šį titulą gaudavo ir abstraktūs personažai.

  Temos:
  Naujas JAV prezidentas: Making America Great Again (57)

  Dar šia tema

  Hokingas įspėjo Vakarus nuo "baisių klaidų" po Brexit ir Trampo pergalės
  Google žemėlapiuose Trampo bokštas virto "šiukšlių bokštu"
  Donaldas Trampas: "Fidelis Kastro mirė!"
  Modelis Gigi Hadid atsiprašė Melanios Tramp
  Socialiniai tinklai: gerai, kad Mišelės dizainerė neaprengs Melanios
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos