01:06 2018 Vasario 26
Vilnius-16°C
Tiesioginis eteris
  Donaldas Trampas. Archyvinė nuotrauka

  Ne tik prezidentas: Trampas ketina prodiusuoti TV šou

  © Flickr/ Gage Skidmore
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujas JAV prezidentas: Making America Great Again (57)
  90 0 0

  Amerikos žiniasklaidoje pasklido informacija apie išrinkto prezidento Donaldo Trampo ketinimą derinti prezidento postą su prodiuserio darbu televizijoje.

  VILNIUS, gruod 9 — Sputnik. Išrinktas JAV prezidentas Donald Trump (Donaldas Trampas) ketina prodiusuoti televizijos laidą "The Celebrity Apprentic", kurią pradės transliuoti televizijos kanalas NBC sausio 2 dieną po dvejų metų pertraukos, praneša RIA Novosti su nuoroda į leidinį "Variety".

  2004 metais Trampas pradėjo prodiusuoti NBC laidą "Mokinys", kuri turėjo aukštus reitingus. Šis realybės šou tris kartus buvo nominuotas prestižiniam apdovanojimui Emmy. Taip pat kelių metų bėgyje milijardierius buvo šou "The Celebrity Apprentice" vedėju.

  Dabar atgimusios laidos titruose Trampo vardas bus užrašomas po laidos idėjos autoriaus Marko Berneto vardu. Tačiau Trampas liks tik pagrindiniu laidos prodiuseriu, vedėjo pareigas eis Holivudo žvaigždė Arnold Schwarzenegger (Arnoldas Švarcnegeris), kuris taip pat prisidės prie prodiusavimo.

  "Variety" straipsnyje pažymėta, kad Trampo prezidento ir apmokamų prodiuserio pareigų derinimas gali sukelti interesų konfliktą. Anksčiau išrinkto prezidento administracijos atstovas Jason Miller (Džeisonas Mileris) pareiškė, kad Trampas dar birželį pardavė savo kompanijos akcijas, siekiant išvengti interesų konflikto.

  Taip pat "Reuters" paskaičiavo, kiek Trampas išleido nuosavų pinigų priešrinkiminei kampanijai. Leidnio duomenimis, iš viso Trampo kampanijai buvo išleista 399 milijonai JAV dolerių, iš jų 322 milijonai — asmeninės Trampo lėšos.

  Trampas laimėjo JAV prezidento rinkimus lapkričio 8 dieną. Oficialiai jis pradės eiti prezidento pareigas sausio 20 dieną.

  Temos:
  Naujas JAV prezidentas: Making America Great Again (57)

  Dar šia tema

  Socialiniai tinklai: gerai, kad Mišelės dizainerė neaprengs Melanios
  Modelis Gigi Hadid atsiprašė Melanios Tramp
  Šimtas prezidentavimo dienų: Trampas pasidalino ateities planais
  Trampas paaiškino ginčytiną frazę savo kalbose
  Trampas pažadėjo susitikti su Putinu iki inauguracijos
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos