03:35 2018 Vasario 20
Vilnius-2°C
Tiesioginis eteris
  Kembridžo kunigaikštienė Ketrin. Archyvinė nuotrauka

  Kunigaikštienė Ketrin pasirodė viešumoje su princesės Dianos diadema

  © Sputnik/ Алексей Филиппов
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  9501

  Bakingamo rūmuose vykusiame diplomatų susibūrime Kembridžo kunigaikštienė Ketrin pasirodė su mėgstamiausia prinsesės Dianos diadema, pagaminta iš deimantų ir perlų.

  VILNIUS, gruod 9 — Sputnik. Kembridžo kunigaikštienė Catherine (Ketrin) dar kartą pasipuošė savo velionės anytos princesės Dianos diadema, su kuria šįkart pasirodė Londone vykusiame diplomatų susibūrime, praneša BNS.

  Naujienų agentūros "Press Association" britų skyriaus darytoje nuotraukoje matyti, kad į Bakingamo rūmuose ketvirtadienį vykusį kasmetinį diplomatų priėmimą kunigaikštienė atvyko pasipuošusi "Cambridge Lover's Knot" (Kembridžo įsimylėjėlių mazgo) diadema. Nuotraukoje įamžintas Catherine sutuoktinis princas Williamas (Viljamas), taip pat karalienė Elizabeth II (Elzbieta II), princas Philipas (Filipas) ir princas Charlesas (Čarlzas) su žmona Camilla (Kamila).

  ​Britų žiniasklaida nepraleidžia nieko, kas kaip nors yra susiję su velione širdžių princese Diana.

  1913 metais sukurta diadema seniau priklausė karalienei Mary (Meri), o vėliau buvo perduota Elizabeth, kuri papuošalą padovanojo Dianai jos vestuvių su Charlesu proga 1981 metais. Po poros skyrybų diadema buvo grąžinta karalienei Elizabeth.

  Dar šia tema

  Didžiausias pasaulyje deimantas nesurado savo pirkėjo
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos