17:04 2020 Rugsėjo 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1787
 • RUB89.9825
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujas Seimas — naujas gyvenimas (32)
  103

  Ministrų kabinetui prisiekus naujoju Lietuvos ministru pirmininku oficialiai tapo Saulius Skvernelis. Šia proga Europos Komisijos vadovas pasveikino politiką.

  VILNIUS, gruod 13 — Sputnik. Europos Komisijos (EK) vadovas Jeanas-Claude'as Junckeris (Žanas Klodas Junkeris) pasveikino pareigas pradedantį eiti premjerą Saulių Skvernelį ir žada paramą, praneša BNS.

  "Galite visiškai pasikliauti Europos Komisijos pasiryžimu ir toliau padėti spręsti Lietuvai svarbias problemas, kaip kad energetikos tinklų jungtys, energijos naudojimo efektyvumas ir energijos tiekimo saugumas, taip pat vykdant kitus bendro intereso projektus", — sakoma sveikinimo laiške.

  Jį paviešino Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje. Laiške Junkeris tikisi, kad su Skverneliu galės dirbti "išvien stipresnės ir geresnės Europos labui".

  "Neabejoju, kad ryžtingai prisidėsite prie mūsų bendrų siekių plėtoti bendrąją skaitmeninę rinką, energetikos sąjungą ir kitas iniciatyvas, skirtas spręsti šiandien Europos Sąjungai kylančius iššūkius", — dėsto EK vadovas.

  Linkėdamas Vyriausybei sėkmės Junkeris išsako viltį greitai susitikti su Skerneliu.

  Seime antradienį patvirtinus Vyriausybės programą prisiekė Skvernelio vadovaujamas septynioliktasis Ministrų kabinetas.

  Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ruožtu antradienį pasirašė dekretą, kuriuo priėmė socialdemokrato Algirdo Butkevičiaus vadovaujamos Vyriausybės atsistatydinimą. 

  Temos:
  Naujas Seimas — naujas gyvenimas (32)

  Dar šia tema

  Junkeris: Trampas privalo suvokti, jog Belgija ne "kaimas kažkur Europoje"
  Žiniasklaida: ES planuoja sukurti brangų gynybos fondą
  EK vadovas: ES neatsiklaups prieš JAV dėl bemuitės prekybos susitarimo
  Tegai:
  parama, vyriausybė, sveikinimas, Europos Komisija, Seimas, Žanas Klodas Junkeris, Saulius Skvernelis

  Svarbiausios temos