05:07 2020 Lapkričio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1900
 • RUB90.1153
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Teroro išpuoliai Europoje (44)
  128

  Italijos specialiųjų pajėgų pareigūnai nužudė įtariamąjį, surengusį teroro išpuolį Berlyno kalėdinėje mugėje.

  VILNIUS, gruod 23 — Sputnik. Agentūros "Reuters" informatorius Italijos specialiose pajėgose pranešė, kad dėl ketinimo įvykdyti teroro aktą Berlyne įtariamas vyras buvo likviduotas susišaudymo metu Milane, praneša RIA Novosti.

  Žiniasklaidos duomenimis, incidentas įvyko apie trečią valandą nakties, kai policija sustabdė nežinomą vyrą ir paprašė jo pateikti dokumentus patikrinimui. Vyras pasipriešino, prasidėjo susišaudymas.  Pradėjęs šaudyti nežinomasis buvo nužudytas, vienas policininkas sužeistas.

  Agentūra "Ansa" su nuoroda į savo šaltinius pažymėjo, kad nužudytas pagal pirštų antspaudus ir išorę identifikuotas kaip Tuniso gyventojas Anisas Amri.

  Vokietijos generalinė prokuratūra bendradarbiauja su kolegomis iš Italijos, tačiau kol kas nepatvirtina, kad nužudytas būtent Berlyno teroristas.

  Berlyne pirmadienį vakare sunkvežimis taranavo Kalėdų mugę, žuvo 12 žmonių. Paskelbta įtariamojo, 24 metų Tuniso gyventojo Aniso Amiro, paieška ne tik Vokietijoje, bet ir kitose Europos šalyse. Valdžia žada 100 tūkstančių eurų atlyginimą už informaciją, kuri padės sulakyti įtariamąjį.

  Temos:
  Teroro išpuoliai Europoje (44)

  Dar šia tema

  Berlyno išpuolio vietoje atnaujino darbą kalėdinė mugė
  Berlyno išpuolio įtariamasis rastas prekybos centre
  Tegai:
  Berlynas, teroras, Europos Sąjunga, Milanas, Italija

  Svarbiausios temos