01:05 2020 Gruodžio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1980
 • RUB91.1439
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  105

  Islamo įstatymų nepaisančius jaunuolius policijos pareigūnai surado paskelbto vaizdo įrašo dėka, kuris per savaitę surinko daugiau nei 300 tūkstančių peržiūrų.

  VILNIUS, gruod 28 — Sputnik. Saudo Arabijos policija dėl šariato (islamo teisės) pažeidimo areštavo kelis Džidos mieste vykusio privataus vakarėlio dalyvius, kurie buvo surasti pagal svetainėje YouTube paskelbtą vaizdo įrašą, praneša BNS su nuoroda į britų laikraštį "The Independent".

  Nuosavame būste vykusio vakarėlio vaizdo įrašas buvo paskelbtas internete ir patraukė Saudo Arabijos policijos pareigūnų dėmesį. Įtariamų pažeidėjų paieškai buvo suburta speciali operatyvinė grupė.

  Pagrindinis įtariamasis — Jordanijos pilietis — buvo sulaikytas, kai bandė sprukti iš Saudo Arabijos. Jis prisipažino organizavęs tą vakarėlį.

  Taip pat buvo sulaikyti trys šventės svečiai libaniečiai, tačiau jiems kaltinimai dar nepareikšti. kaip rašo "The Independent", likusių vakarėlio dalyvių tapatybės dar nenustatytos.

  Tinklapyje YouTube praėjusią savaitę paskelbtas vaizdo įrašas buvo peržiūrėtas kelis šimtus tūkstančių kartų. Jame matyti, kaip grupė vakarietiškais rūbais vilkinčių vyrų ir moterų šoka ir vartoja alkoholinius gėrimus. Tai, kad vakarėlis vyko Saudo Arabijoje, išdavė pro langą matomas didžiulis vėliavos stiebas — vienas žymiausių Džidos objektų.

  Pasak "The Independent", pagal karalystės įstatymus vakarėlio dalyviams gresia griežta bausmė, nes jie pažeidė iškart kelis teisės aktus. Šioje šalyje draudžiama vartoti alkoholį bei bendrauti vyrams ir moterims, kurių nesieja giminystės ryšiai.

  Dar šia tema

  Milijardas peržiūrų — YouTube įvadijo 2016 metų Top-10 vaizdo klipų
  YouTube dešimtukas: populiariausi 2016 metų video vaizdai
  Tegai:
  YouTube, vakarėlis, Saudo Arabija

  Svarbiausios temos