14:25 2019 Sausio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1396
 • RUB75.9004
  Moteris su pipiriniu balonėliu. Archyvinė nuotrauka

  Apklausa: Vokietijoje gyvenančios moterys nesijaučia saugios

  Фотобанк
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Pabėgėlių krizė (100)
  10401

  Virš pusės Vokietijoje gyvenančių moterų mano, kad šalyje gyventi tapo pavojingiau.

  VILNIUS, saus 9 — Sputnik. Daugiau kaip pusė Vokietijoje gyvenančių moterų mano, kad šalyje joms tapo ne taip saugu, kaip anksčiau, praneša RIA Novosti su nuoroda į visuomenės nuomonės tyrimų instituto "Emnid" atliktą apklausą leidinio "Bild am Sonntag" užsakymu.

  Remiantis tyrimo duomenimis, 58% moterų mano, kad lankytis viešose vietose pavojingiau nei anksčiau. 31% respondentų nepastebėjo permainų, 10% moterų mano, kad Vokietija tapo netgi saugesnė.

  Pažymėtina, kad beveik pusė apklaustųjų sutemus linkę vengti tam tikrų vietų jų gyvenamuosiuose rajonose. 16% moterų dabar su savimi nešiojasi pipirinius balionėlius, daugelis svarsto apie jų įsigijimą.

  2016-ųjų Naujųjų metų naktį Kiolno gatvėse buvo įvykdyti masiniai migrantų ir pabėgėlių išpuoliai prieš miesto gyventojus. Policija gavo daugiau nei 700 pareiškimų nuo moterų, nukentėjusių nuo seksualinio priekabiavimo ir sumušimų, taip pat užfiksuota daugybė vagysčių. Pasak liudininkų, tarp užpuolikų buvo arabų arba šiaurės afrikiečių išvaizdos jauni vyrai.

  Panašūs nusikaltimai įvyko ir kitose Vokietijos miestose: Hamburge, Štutgarte, Berlyne, Frankfurte, o taip pat Švedijoje, Suomijoje, Austrijoje, Šveicarijoje ir kitose Europos šalyse.

  Temos:
  Pabėgėlių krizė (100)

  Dar šia tema

  Apklausa: europiečiai baiminasi prarasti darbo vietas dėl migrantų
  Švedijoje autobuso vairuotojas sumušė pabėgėlį iš Sirijos
  Seimo narys: per 48 valandas išsiųsti grėsmę keliančius užsieniečius
  Tegai:
  moteris, nusikaltimas, apklausa, pabėgėliai, Vokietija
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos