10:11 2021 Kovo 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  108

  Lietuvos pilietis, kuris kaltinamas inkasatoriaus užpuolimu Vokietijos mieste Pesnekė, buvo ekstraduotas iš Rusijos į Vokietiją.

  VILNIUS, saus 18 — Sputnik. Interpolo Rusijos nacionalinio centrinio biuro paregūnai iš Rusijos į Vokietiją ekstradavo Lietuvos pilietį, kuris kaltinamas inkasatoriaus apiplėšimu 1999 metais, RIA Novosti pranešė Rusijos vidaus reikalų ministerijos (VRM) oficiali atstovė Irina Volk.

  "Tarptautiniame oro uoste "Domodedovo" įvyko Lietuvos Respublikos piliečio, ieškomo dėl apiplėšimo, perdavimas Vokietijos teisėsaugos institucijai", — pasakė Volk.

  Volk papasakojo, kad užsienietis kaltinamas inkasatoriaus užpuolimu, kuris įvyko 1999 metų spalį Vokietijos mieste Pesnekė. Anot VRM atstovės, vyras veikė kartu su bendrininkais — jie sumušė inkasatorių ir apiplėšė jį.

  "Suprasdamas, kad už apiplėšimą jam gresia baudžiamoji atsakomybė, lietuvis pabėgo iš Vokietijos, ir buvo paskelbta jo paieška Interpolo kanalais", — pasakė Volk.

  Pernai lietuviui bandant įvažiuoti į Rusiją, jis buvo sulaikytas ir areštuotas.

  Rusijos Federacijos generalinės prokuratūros sprendimu Interpolo ieškomas lietuvis buvo perduotas Vokietijos teisėsaugai.

  Tegai:
  aretas, inkasatorius, puolimas, apiplėšimas, "Domodedovo", Rusijos vidaus reikalų ministerija (VRM), Interpolo Rusijos nacionalinis centrinis biuras, Irina Volk, Rusija

  Svarbiausios temos