09:32 2020 Vasario 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujas JAV prezidentas: Making America Great Again (57)
  119

  Summer Zervos kaltina Donaldą Trampą seksualiniu priekabiavimu ir padavė prieš jį ieškinį dėl garbės ir orumo apsaugos.

  VILNIUS, saus 18 — Sputnik. Amerikos gyventoja Summer Zervos (Samer Zervos) padavė ieškinį prieš išrinktąjį JAV prezidentą Donald Trump (Donaldą Trampą) dėl garbės ir orumo apsaugos. Ieškinio pareiškime teigiama, kad Trampas naudojosi  padėtimi, siekdamas pažeminti ieškovę ir kitas moteris, kurios anksčiau reiškė kaltinimus dėl seksualinio priekabiavimo, praneša RIA Novosti su nuoroda į laikraštį "DailyBeast".

  Anot leidinio, atitinkamą pareiškimą paskelbė antradienį Zervos advokatas Glorija Olred. Ieškenyje sakoma, kad Trampas turi arba pripažinti savo "napadorų elgesį", arba užprotestuoti tai teisme.

  "2016 metų lapkričio 11 dieną aš raginau Trampą atšaukti pareiškimą, kuriame jis pavadino mane melage. Taip pat aš paprašiau jo pareikšti, kad mano žodžiai dėl jo elgesio mano atžvilgiu, yra tiesa. Praėjo jau daugiau nei du mėnesiai, o jis taip ir neatsisakė savo žodžių. Aš norėjau duoti Trampui šansą paneigti melagingus žodžius apie mane ir kitas moteris", — cituoja Zervos laikraštis "Hill".

  Zervos teigimu, ji nebeturi kitos išeities, kaip paduotį ieškinį prieš išrinktąjį prezidentą, siekiant "apginti savo reputaciją".

  Praeitų metų spalį spaudos konferencijos metu Samer Zervos, savo advokatės akivazdoje pareiškė, kad 2007 metais jai teko susidurti su nemalonia situacija, pasibaigus jos dalyvavimui Trapmo televizijos laidoje "Mokinys" (The Apprentice).

  Zervos teigimu, Trampas pakvietė ją aptarti galimus darbo santykius, tačiau atvedė ją į vasarnamį, kur bandė įtikinti ją pasimylėti. Spaudos konferencijos metu buvo pabrėžiama, kad Zervos neketina pateikti Trampui ieškinio.

  JAV prezidento rinkimų varžybų metu laikraštis "Washington Post" paviešino 2005 metų įrašą, kuriame Trampas giriasi prikabiavimais prei moterų.

  Kelios moterys pateikė Trampui kaltinimus dėl priekabiavimo. Trampas pažadėjo patraukti jas į teismą už šmeižtą.

  Temos:
  Naujas JAV prezidentas: Making America Great Again (57)

  Dar šia tema

  Apklausa: Vokietijoje gyvenančios moterys nesijaučia saugios
  Teismas sugriežtino bausmę mokytojai, lytiškai santykiavusiai su nepilnamečiu
  Žiaurūs paskutinieji debatai: keturi pagrindiniai momentai
  Tegai:
  seksualinis priekabiavimas, teismas, Samer Zervos, Donaldas Trampas, JAV

  Svarbiausios temos