22:25 2020 Spalio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1852
 • RUB91.4095
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  28

  Turkų liaudies muzikos atlikėjas tikina esąs tikrasis žymios dainininkės tėvas ir kviečia ją su mama pailsėti Bodrume.

  VILNIUS, saus 25 — Sputnik. Muzikantas iš Turkijos miesto Budrum Mehmet Asaras pareiškė, kad yra tikrasis britų pop žvaigždės Adelės tėvas, ir giminystės ryšius nustatė, tarp kitko, pagal neįprastą rankų pirštų formą, praneša RIA Novosti su nuoroda į turkų laikraštį "Hurriyet".

  Žymių dainų "Skyfall" ir "Hello" atlikėja Adele Adkins gimė Londone 1988 metais anglės Penny Adkins ir valiečio Marko Evanso šeimoje. Tėvas paliko šeimą, kai būsimai dešimties "Grammy" savininkei tebuvo du metai.

  ​Kaip pareiškė Asaras, su dainininkės motina jis susipažino likus devyniems mėnesiams iki jos gimimo, kai Penny atvažiavo pailsėti prie Egėjo jūros, o jis dirbo taksi vairuotoju. Romanas truko neilgai ir netrukus būsimos žvaigždės mama grįžo į tėvynę.

  "Ji norėjo, kad aš važiuočiau su ja kartu į Angliją, bet aš pasakiau, kad noriu likti Bodrume", — pažymėjo turkų muzikantas.

  Anot jo, giminystės įrodymas yra romano laikotarpio ir Adelės gimimo dienos santykis, o taip pat panaši į jo dainininkės pirštų forma. Ypatingos intonacijos Adelės dainavime taip pat turi genetinę kilmę, tikina turkų liaudies muzikos atlikėjas.

  ​Asaras pažymėjo, kad kviečia Adelę su mama pailsėti Bodrume ir yra pasirengęs atlikti DNR testą tiesos nustatymui.

  "Hurriyet" duomenimis, Adele kartą prasitarė, kad jos šeimos nariai yra kilę iš Turkijos, Ispanijos ir Didžiosios Britanijos.

  Dar šia tema

  Prisiminkime garsias dainas Pasaulinės "The Beatles" dienos proga
  Dainininkei Madonnai įteiktas "Metų moters" apdovanojimas
  Milijardas peržiūrų — YouTube įvadijo 2016 metų Top-10 vaizdo klipų
  YouTube dešimtukas: populiariausi 2016 metų video vaizdai
  Tegai:
  DNK, tėvystė, dainininkė, Adele, Turkija

  Svarbiausios temos