01:46 2020 Gruodžio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.2159
 • RUB90.0679
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  94

  Į brangiausių prekės ženklų penketuką taip pat pateko didžiausia pasaulyje mažmeninės prekybos internetu kompanija "Amazon", Amerikos telekomunikacijų milžinė AT&T ir IT milžinė "Microsoft".

  VILNIUS, vasario 3 — Sputnik. Google tapo brangiausiu prekės ženklu 2017-aisiais, aplenkęs kompaniją "Apple", praneša Sputnik Baltarusija su nuoroda į kompaniją "Brand Finance".

  "Brand Finance" reitingas sudarytas remiantis tokiais kriterijais, kaip kompanijos finansinė būklė, prekės ženklo atpažinimas, lojalumas, reklama, marketingo investicijos, darbuotojų pasitenkinimas ir korporacinė reputacijai.

  Kompanijos vertinimu, Google prekės ženklo vertė siekia 109,470 milijardų dolerių ― 24,1% daugiau, nei prieš metus.

  "Apple" prekės ženklo vertė per pastaruosius metus, priešingai, sumažėjo 26,5%, iki 107,141 milijardų dolerių.

  "Apple" praradimas tapo "Google" laimėjimu. Praėjus šešeriems metams, skaičiuojant nuo 2011 metų, po to, kai paskutinį kartą buvo lyderis, "Google" vėl tapo brangiausiu pasaulio prekės ženklu, įvertintu 109 milijardais dolerių", — rašoma pranešime spaudai.

  Į brangiausių prekės ženklų penketuką taip pat pateko didžiausia pasaulyje mažmeninės prekybos internetu kompanija "Amazon" (106,396 milijardai dolerių), Amerikos telekomunikacijų milžinė AT&T (87,016 milijardai dolerių) ir IT milžinė "Microsoft"(76,265 milijardai dolerių). Į brangiausių 2017-ųjų prekės ženklų dešimtuką taip pat pateko Samsung, Verizon, Walmart, Facebook ir kinų bankas ICBC.

  Dar šia tema

  Google žemėlapiuose Trampo bokštas virto "šiukšlių bokštu"
  Kauno viešasis transportas pateko į Google žemėlapius
  Google pristatė naują pokalbių programėlę
  Vyrui įkrimto Google sekimas
  Tegai:
  prekės ženklas, Apple, Google

  Svarbiausios temos