06:03 2020 Balandžio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.0785
 • RUB82.8075
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujas JAV prezidentas: Making America Great Again (57)
  26

  Nauju JAV prezidento Donaldo Trampo dekretu dėl emigrantų yra nepatenkintos ne tik musulmonų bendruomenės, bet ir IT korporacijos.

  VILNIUS, vasario 4 — Sputnik. Amerikos IT milžinė "Microsoft Corp" nusiuntė laišką JAV prezidento Donald Trump (Donaldo Trampo) administracijai su pasiūlymu padaryti išimtis dekrete dėl emigrantų daliai amerikiečių kompanijos darbuotojų — musulmonų šalių piliečių — įvažiavimui ir išvažiavimui už JAV ribų, praneša RIA Novosti su nuoroda į "Microsoft" pranešimą.

  Prezidentas ir generalinis "Microsoft" advokatas Brad Smith (Bradas Smitas) oficialiame laiške vidaus saugumo ministrui John Kelly (Džonui Keliui) ir valstybės sekretoriui Rex Tillerson (Reksui Tilersonui) pasiūlė programą, kuri leistų musulmonų šalių piliečiams įvažiuoti ir išvažiuoti už JAV ribų dėl darbo ar šeimos aplinkybių. 

  Programa turėtų būti išplėsta tarp žmonių, kurie turi galiojančią darbo arba studijų vizą į Jungtines Amerikos Valstijas ir nenusikalto, rašoma laiške.

  "Manome, kad tokia išimtis galiojančiame dekrete padės išspręsti asmenines žmonių problemas, nekeliant pavojaus išleisto įsako tikslams", — rašoma laiške. Jis pranešė, kad "Microsoft" yra 76 darbuotojai, kuriuos paveikė šis dekretas.

  Praėjusią savaitę, Trampas pasirašė dekretą "Dėl šalies apsaugos nuo užsienio teroristų įvežimo", kuris draudžia įvažiuoti į JAV 90 dienų visiems septynių šalių piliečiams (Irano, Irako, Jemeno, Libijos, Sirijos, Somalio, ir Sudano), o taip pat pristabdo bet kokių pabėgėlių priėmimą 120 dienų ir draudžia neribotam laikui priimti pabėgėlius iš Sirijos.

  Kompaniją "Microsoft Corp" įkūrė 1975 metais Bill Gates (Bilas Geitsas) ir Paul Allen (Pol Alenas). Centinė būstinė yra Redmonde, Vašingtono valstija. Populiariausias "Microsoft" gaminamas produktas — Microsoft Windows operacinių sistemų grupė.

  Temos:
  Naujas JAV prezidentas: Making America Great Again (57)

  Dar šia tema

  Trampas atleido valdininkę dėl jos nenoro vykdyti įsaką dėl migrantų
  JAV profesinės sąjungos ploja Trampui
  Apie ką kalbėjosi Trampas ir Putinas?
  Tegai:
  informacinės technologijos, Microsoft Corp, Bradas Smitas, Reksas Tilersonas, Džonas Kelis, Donaldas Trampas, JAV

  Svarbiausios temos