04:31 2019 Vasario 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1328
 • RUB74.9142
  Stogas, archyvinė nuotrauka

  Kinas išgelbėjo žmoną nuo savižudybės sugriebęs ją už plaukų

  © Flickr/ Alan Levine
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  1310

  Vyras, sugriebęs žmoną už plaukų neleido jai nukristi nuo stogo. Užtempt ją ant stogo padėjo policijos pareigūnai.

  VILNIUS, vasario 11 — Sputnik. Kinijos Šensi provincijos gyventojas išgelbėjo moterį nuo kritimo nuo stogo, paskutiniu momentu sugriebęs ją už plaukų, praneša RIA Novosti su nuoroda į laikraštį South China Morning Post.

  Žiniasklaidos duomenimis, incidentas įvyko praeitą sekmadienį Sičuan apskrityje. Moteris kivirčo su vyru metu pakilo ant pastato stogo ir bandė nušokti iš maždaug 20 metrų aukščio. Tačiau vyras sugebėjo sugriebti ją už plaukų ir laikyti taip beveik tris minutes, kol ant stogo pakilo policijos pareigūnai ir padėjo jam grąžinti žmoną atgal.

  ​Žiniasklaida pranešė, kad išgelbėti žmoną vyrui padėjo tai, kad ji užsikabino už vamzdžio, kuris perėmė dalį moters svorio.

  Vaizdo įraše, kurį paskelbė South China Morning Post, matosi, kaip vyras stovi ant lango grotelių paskutiniame aukšte ir už plaukų laiko moterį. Vienas iš atvykusių pareigūnų sugriebė moterį už drabužių, kas padėjo vyrui užtempti ją į viršų. Pareigūno kolega tuo tarpu laikė bendradarbį ir moters vyrą, kad jie nenukristų.

  Dar šia tema

  Ekspertas: savižudybių skaičius tris kartus didesnis nei ES
  Teisėta savižudybė: Nyderlandai planuoja įteisinti eutanaziją
  Tegai:
  savižudybė, Kinija

  Svarbiausios temos