12:38 2019 Vasario 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1328
 • RUB74.9142
  Mergina, archyvinė nuotrauka

  Britė ketverius metus gyveno "dvigubą gyvenimą"

  © Photo: picjumbo.com
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  22 0 0

  31-metų moteris apdorodavo iš Facebook paimtas Londono gyventojo nuotraukas ir tikino aplinkinius, kad tai jos sužadėtinis.

  VILNIUS, vasario 11 — Sputnik. Škotijos gyventoja ketverius metus tikino draugus, kad yra susižadėjusi su jaunuoliu, o iš tikrųjų imdavo jo nuotraukas iš socialinių tinklų, praneša RIA Novosti su nuoroda į "Daily Record".

  31-metų Džil Šarp gyveno "dvigubą gyvenimą", sekdama Londono gyventojo Gremo Makueto ir jo merginos Merien Stirling judėjimą ir fotografavosi tose pačiose vietose. Vėliau ir apdorodavo nuotraukas ir skelbdavo socialiniame tinkle Twitter, kur sukūrė paskyrą ir savo "vaikinui". Škotė net papasakojo apie jaunuolį draugams, teigdamas, kad jie galvoja apie vestuves, rašo "Daily Record".

  Melas buvo atskleistas, kai draugai atliko savo "tyrimą". Keista pasirodė tai, kad per ketverius metus jos išrinktasis nerado laiko susipažinti su jais: tai jis dirbo, tai sirgo. "Ji buvo labai aktyvi socialiniuose tinkluose, bet niekas niekada nematė jų kartu, kas atrodė labai keista", — sakė vienas iš moters pažįstamų "Daily Record".

  Be to, kai kuriems draugams pasirodė įtartinos kai kuriuos Džil ir Gremo nuotraukos. Jie Londone surado tikrą Gremą Makuetą, kuris patvirtino, kad nežino jokios Džil Šarp. "Mylimojo" nuotraukas moteris imdavo iš jo Facebook puslapio, iškirpdama iš jų tikros Gremo merginos atvaizdą.

  Pati Šarp ištrynė abi Twitter paskyras ir pareiškė "Daily Record" reporteriui, kad nieko nežino apie šį įvykį, o netrukus tiesiog nustojo bendrauti.

  Dar šia tema

  Merginos su bikini: atskiro maudymosi kostiumėlio gimtadienis
  Žiniaskaida: ant Playboy viršelio pirmą kartą pasirodys mergina hidžabe
  Mergina, pasipuošusi burkiniu ir hidžabu dalyvavo grožio konkurse JAV
  "Mis pasaulis — 2016" tapo mergina iš Puerto Riko
  Tegai:
  melas, socialiniai tinklai, merginos, Škotija

  Svarbiausios temos