16:39 2018 Gruodžio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1371
 • RUB75.4593
  Delfinai, archyvinė nuotrauka

  Dar 200 delfinų išmesta Naujosios Zelandijos pakrantėje

  © REUTERS / Anthony Phelps
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  19 0 0

  Masinės banginių šeimos gyvūnų savižudybės priežastimi gali būti ryklių užpuolimas arba bandos vedliai, apkurtę nuo seisminės žvalgybos arba karo laivų povandeninių akustinių sistemų.

  VILNIUS, vasario 11 — Sputnik. Dar 200 delfinų buvo išmesta į Naujosios Zelandijos Pietų salos krantą, praneša RIA Novosti su nuoroda į "Radio New Zealand".

  Anot šaltinio, Gamtinių išteklių gynybos departamento pareigūnas Mikas Ouglas sakė, kad incidentas galėjo įvyko dėl to, kad roją išgąsdino ryklys.

  "Ant vieno iš gyvūnų kūno buvo rastos žaizdos nuo ryklio įkandimo — ne itin didelės, tačiau šviežios, todėl taip, tai gali būti susiję", — teigia Ouglas.

  Anksčiau pranešta, kad apie 400 delfinų išmesta į Naujosios Zelandijos pakrantę. Daugelis jų nugaišo, tačiau apie 100 išgelbėtų delfinų ir toliau plaukiojo netoli kranto.

  Pasaulinio laukinės gamtos fondo (WWF) Rusijos jūrų programos vadovas Konstantinas Zgurovskis anksčiau sakė RIA Novosti, kad delfinai galėjo būti išmesti į krantą sekdami vedlius, apkurtusius nuo seisminės žvalgybos arba karo laivų povandeninių akustinių sistemų.

  Dar šia tema

  Ne visi delfinai mėgsta paparacius
  Tegai:
  delfinai, savižudybė, Naujoji Zelandija
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos