18:26 2019 Gruodžio 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1094
 • RUB70.7441
  Minsko Nacionalinis oro uostas, archyvinė nuotrauka

  Daugiau kaip 30 lietuvių atvyko į Baltarusiją be vizos

  © Sputnik / Констанция Ждановская
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  76

  Nauja tvarka, įsigaliojusi Baltarusijoje nuo vasario 12 dienos, pagal kurią į šalį galima atvykti penkioms dienoms be vizos, jau sudomino beveik 500 užsieniečių

  VILNIUS, vasario 15 — Sputnik. Beveik 500 užsienio piliečių jau pasinaudojo nauja Baltarusijos tvarka, pagal kurią į šalį galima atvykti be vizos penkioms dienoms pro Nacionalinį oro uostą, praneša Sputnik Baltarusija su nuoroda į Valstybinį pasienio komitetą.

  Baltarusijoje bevizis režimas penkioms dienoms įsigaliojo vasario 12 dieną. Nauja tvarka gali pasinaudoti 80 pasaulio šalių piliečiai, tarp jų 39 Europos šalys, taip pat Brazilija, Indonezija, JAV, Japonija ir kitos.

  "Vasario 15 dienos duomenimis, Minsko Nacionaliniame oro uoste pagal bevizį režimą buvo užregistruoti daugiau nei 450 užsienio piliečių", — pranešė Baltarusijos pasienio komiteto spaudos tarnyba.

  Komitetas pateikė duomenis, kad daugiausia be vizos į Baltarusiją atvyko Vokietijos ir Lenkijos piliečių, po 82 žmones, antroje vietoje italai — beveik 50 žmonių. Trečią vietą šiame reitnge užima lietuviai — daugiau nei 30 piliečių. Taip pat kometeto atstovai pažymėjo, kad atvyko 21 prancūzas ir 20 Didžiosios Britanijos piliečių.

  Dar šia tema

  Žiniasklaida: lietuviai negali vykti į Rusiją per Baltarusiją
  Baltarusis sukėlė skandalą Lietuvos pasienyje
  Tegai:
  bevizė tvarka, lietuviai, Baltarusija

  Svarbiausios temos