03:47 2019 Balandžio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1250
 • RUB71.9719
  Eurovizijos-2016 nugalėtoja, archyvinė nuotrauka

  Kijeve atsiras "Eurovizija-2017" kaimas ir Euroklubas

  © Anna Velikova (EBU)
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  "Eurovizija-2017" Kijeve (38)
  5620

  Ukrainos sostinės centre žurnalistai ir dainų konkurso gerbėjai galės pasiklausyti atlikėjų dainų ir puikiai praleisti laiką

  VILNIUS, vasario 17 — Sputnik. "Eurovizija-2017" kaimas ir Euroklubas atsiras Kijevo centre prieš dainų konkursą, praneša RIA Novosti su nuoroda į "Eurovizijos" vadovą Jon Ola Sand (Joną Olą Sandą).

  "Mes uždarysime kelias pagrindines miesto gatves, kur sukursime "Eurovizijos-2017" kaimą. Ten vyks pagrindiniai renginiai konkurso metu, ten ateis atlikėjai pristatyti savo dainas — ne tik konkurso, bet ir kitą repertuarą", — penktadienį cituoja Sando žodžius Ukrainos laidinys "Novoe vrema".

  Jis taip pat pasakė, kad bus įrengtas Euroklubas, kur visi akredituoti žiniasklaidos atstovai, gerbėjai ir kiti svečiai galės leisti laiką, įskaitant teminius dalyvaujančių šalių vakarėlius.

  Anot Sando, bus surengtos mugės, suvenyrų parduotuvės, vaikų laisvalaikio vietos, specialiose aistruolių zonose bus įrengti dideli ekranai, kur naktį bus galima stebėti atlikėjų pasirodymus. "Kai viskas, kas įvardinta, susivienys, jūs pajusite "Eurovizijos" atmosferą", — pasakė  vadovas.

  62-asis "Eurovizijos" dainų konkursas vyks Kijeve. Iš viso konkurse dalyvaus 43 šalių atstovai.

  Pirmasis konkurso pusfinalis vyks gegužės 9 dieną, antradienį, antrasis — gegužės 11 dieną, ketvirtadienį, o finalas bus rengiamas gegužės 13 dieną, šeštadienį.

  Pergalę Ukrainai ir teisę rengti konkursą šalyje pelnė Susana Jamaladinova, žinoma Jamalos vardu, su daina "1944" apie Stalino vykdytą Krymo totorių deportaciją.

  Temos:
  "Eurovizija-2017" Kijeve (38)

  Dar šia tema

  Ukrainos premjeras: "Eurovizijai" niekas negresia
  Kijeve dėl skandalo neparduodami bilietai į "Euroviziją"
  Atranka į "Euroviziją-2017": Sasha Song prieš Aminatos protežė
  Tegai:
  Eurovizija-2017, Kijevas, Ukraina

  Svarbiausios temos