15:03 2020 Spalio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1852
 • RUB91.4095
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  57

  Baltarusijos turizmo srities pirmininkas paaiškino, kad į turistinį kelialapį bus įtraukas transferis iš oro uosto ir algal, maitinimas, nakvynė, ir, pasirinktinai, ekskursija

  VILNIUS, vasario 22 — Sputnik. Turistams, kurie atvyks į Baltarusija be vizų, bus pasiūlyti turistiniai kelialapiai už 220-550 dolerių, praneša RIA Novosti su nuoroda į Baltarusijos turizmo srities pirmininką Filip Gulij.

  Primename, kad Baltarusijoje bevizis režimas penkioms dienoms įsigaliojo vasario 12 dieną. Nauja tvarka gali pasinaudoti 80 pasaulio šalių piliečiai, tarp jų 39 Europos šalys, taip pat Brazilija, Indonezija, JAV, Japonija ir kitos.

  Per pirmąsias dienas net 30 Lietuvos piliečių pasinadojo nauja tvarka.

  "Kelialapis (be skrydžio — Sputnik) — nuo 220 iki 550 dolerių priklausomai nuo segmento ir klasės, ko nori žmonės", — patikslino Gulij.

  Jis taip pat pridūrė, kad į kelialapį įtrauktos keturios-penkios paslaugos, tarp jų — transferis iš oro uosto ir algal, maitinimas, nakvynė, ir, pasirinktinai, ekskursija, apsilankymas teatre, cirke vandens parke.

  Minsko Nacionalinis oro uostas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Констанция Ждановская

  Be to, Gulij pažymėjo, kad, deja, turistinių paslaugų kaina "nėra konkurencinga, nes tas pats produktas Lenkijoje ir Lietuvoje yra brangesnis".

  Turizmo srities pirmininkas taip pat atkreipė dėmesį į nepakankamą Baltarusijos tuzimo darbuotojų profesionalumo lygį priimant svečius su aukštais poreikiais.

  "Mūsų profesionalumo lygis tinkamas  NVS, bet pasaulio mastu — nepakankamas. Reikia labai greitai to mokytis", — pareiškė jis.

  Be to, Gulij pareiškė, kad kelionių organizatoriai tikisi, kad bevizio įvažiavimo laikas į šalį bus pratęstas.

  "Dar prieš mėnesį, niekas netikėjo, kad tai įvyks, tačiau dabar jau kalbama, kodėl keturios, o ne 14 dienų", — pažymėjo pareigūnas.

  Dar šia tema

  Lietuvos vizų centras pradėjo veikti keturiuose Baltarusijos miestuose
  Jauniems Latvijos nepiliečiams prieš vykstant į Rusiją teks gauti vizą
  Rusija ketina "užšaldyti" derybas dėl vizų atšaukimo Turkijos piliečiams
  Tegai:
  bevizė tvarka, Filip Gulij, Baltarusija

  Svarbiausios temos