05:08 2021 Sausio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2114
 • RUB91.7258
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujas JAV prezidentas: Making America Great Again (57)
  45

  JAV aktorė Skarlet Johanson suvaidino Ivanką Trump humoro skeče populiariame kanalo "NBC" televizijos šou "Saturday Night Live"

  VILNIUS, kovo 13 — Sputnik. Garsi Holivudo aktorė Scarlett Johansson (Skarlet Johanson), suvaidino JAV pezidento dukrą Ivanką Trump humoro skeče populiariame kanalo "NBC" televizijos šou "Saturday Night Live", praneša RIA Novosti.

  Populiariame amerikiečių šou aktorė pasirodė  kaip Ivanka Trump, kuri reklamuoja neegzistuojančius kvepalus su pavadinimu "Bendrininkė".

  "Visi žino jos vardą. Visi žino, kaip ji atrodo. Kai ji įeina į kambarį, ji pritraukia žvilgsnius. Jos vardas", — sako balsas už kadro.

  "Ši moteris nusipelno specialiai jai sukurtų kvepalų. Nes ji yra graži, ji yra galinga, ji — bendrininkė", — sakoma reklamoje.

  "Bendrininkė" — kvepalai moteriai, kuri gali sustabdyti visa tai, bet to nedarys", — sakoma vaizdo įrašo pabaigoje.

  Reikia pridurti, kad Skarlet Johanson jau ne kartą dalyvavo protesto eitynėse, įvykusiose po Donald Trump (Donaldo Trampo) inauguracijos. Ji taip pat sakė kalbą, remdama organizaciją "Šeimos planavimas" mitingo metu Vašingtone, kur ji pareiškė, kad nebalsavo už Trampą.

  Priminsime, kad tai yra ne pirma prezidento šeimos moterų parodija.

  Anksčiau, apdovanojimų ceremonijos "American Music Awards" metu Amerikos modelis Gigi Hadid (Džidži Hadid) parodė parodijavo JAV prezidento žmoną Melania Trump (Melanią Tramp). Mergina pasišaipė iš Tramp akcento ir padarė užuominą į Melanios kalbos panašumą į Michelle Obama (Mišelės Obamos). Hadid pajuokavo ir pralinksmino publiką.

  Tačiau kitą dieną Hadid savo Twitter paskyroje atsiprašė pirmosios ledi. Ji pažymėjo, jog parodija buvo tik juokas ir jokios antipatijos Melaniai jį nejaučia. Modelis parašė atsiprašymo laišką tam, kad nebūtų kurstomas konfliktas su valdžia.

  Temos:
  Naujas JAV prezidentas: Making America Great Again (57)

  Dar šia tema

  Socialiniai tinklai: gerai, kad Mišelės dizainerė neaprengs Melanios
  Ir Holivudo žvaigždės mėgsta spragėsius
  Daugiausiai Holivude uždirba Jennifer Lawrence
  Tegai:
  parodija, reklama, Saturday Night Live, NBC, Ivanka Tramp, Skarlet Johanson, JAV

  Svarbiausios temos