16:50 2021 Gegužės 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.2060
 • RUB89.8825
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  47

  Tereza Mei paskyrė ministrą Beną Gummerį "apsaugoti demokratinio Didžiosios Britanijos gyvenimo neliečiamybę", nes "Rusijos įsilaužėlių atakos gali destabilizuoti demokratiją"

  VILNIUS, kovo 13 — Sputnik. Didžiosios Britanijos ministrė pirmininkė Theresa May (Tereza Mei) paskyrė ministrą kovai su diversija iš baimės, kad Rusija gali įsikišti į rinkimų procesą šalyje, praneša RIA Novosti su nuoroda į laikraštį "Times".

  Leidinys praneša, kad į šias pareigas buvo paskirtas kabineto ministras Benas Gummeris, jo užduotis bus "apsaugoti demokratinio Didžiosios Britanijos gyvenimo neliečiamybę".

  Didžioji Britanija išreiškė susirūpinimą dėl to, kad "Rusijos įsilaužėlių atakos, melagingos naujienos ir pinigai gali destabilizuoti demokratiją", rašo laikraštis.

  Laikraštis taip pat pranešė, kad "kitų rinkimų neliečiamumas" tampa šalies nacionalinio saugumo prioritetu.

  Artimiausi parlamento rinkimai Britanijoje planuojami 2020-aisiais, jei parlamentas nebus paleistas pirma laiko. Be to, šalyje kasmet vyksta vietos rinkimai.

  Didžiosios Britanijos URM vadovas Borisas Johnsonas (Borisas Džonsonas) anksčiau pripažino, kad šiuo metu nėra jokių įrodymų, kad Rusija kišosi į demokratinius procesus Vakaruose. Tačiau jis pridūrė, kad "Rusija tam yra pajėgi".

  Dar šia tema

  Apklausa: Brexit neturės neigiamo poveikio didžiajai daliai Lietuvos įmonių
  Pranckietis: po Brexit NB8 bendradarbiavimas įgavo ypatingą svarbą
  Britanijos vyriausybė pateikė įstatymo projektą dėl Brexit paleidimo
  Grybauskaitė: Brexit metu reikia išvengti ES piliečių diskriminacijos
  Lietuvos pramoninkai įsitikinę didesne kitų metų Brexit įtaka verslui
  Tegai:
  demokratija, programišiai, Didžioji Britanija

  Svarbiausios temos