00:06 2018 Kovo 20
Vilnius-3°C
Tiesioginis eteris
  Belgų aviganis, archyvinė nuotrauka

  Estijos tarnybiniai šunys turi savo Instagram

  © Photo: Pixabay
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  2131

  Estijos policijos šunų gyenimą dabar galima bus stebėti Instagram — specialus Policijos departamento ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos puslapis, skirtas keturkojams sergėtojams, sparčiai populiarėja internete

  VILNIUS, kovo 19 — Sputnik. Vos per keletą dienų paskyra Eesti Politseikoerad (Estijos policijos šunys) susidomėjo daugiau nei 2500 žmonių, praneša Sputnik Estija.

  "Sveiki atvykę į Policijos departamento ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos šunų Instagram. Čia departamentas supažindins skaitytojus su savo keturkojais bendradarbiais ir jų darbu", — rašoma anotacijoje po pirma publikacija.

  Pirmu herojumi tapo naujasis departamento narys — belgų aviganis vardu Asmo.

  Antroji publikacija skirta Tartu patruliniam šuniui Dax, kuris, anot Policijos departamento ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos, yra pasirengęs pamainai ir kartu su savo šeimininku Tartu gyventojų saugumu savaitgalį.

  Kaip pranešama Estijos tarnybinių šunų centro oficialioje interneto svetainėje, Policijos departamente ir Valstybės sienos apsaugos tarnyboje 2016-ųjų pabaigoje tarnavo apie 70 šunų. Labiausiai paplitusi veislė — Belgijos aviganis, kuris atitinka visus patrulio reikalavimus. Antroje vietoje — įvairių tipų spanieliai, kurie dažniausiai naudojami narkotikų paieškai. Dauguma šunų buvo atvežti į Estiją iš kitų šalių, pavyzdžiui, iš Švedijos, Danijos, Didžiosios Britanijos ir Rusijos.

  Dar šia tema

  Kiekvienas yra svarbus: kelyje paliktam sužeistam šuniui suteikta pagalba
  Pasieniečių tarnybinis šuo 19-mečio šilutiškio namuose aptiko kanapes
  Aviganiai slaptų cigarečių nepraleis: šuo susekė tris kontrabandininkus
  Muitininkai išrinko geriausius tarnybinius šunis
  Ramzio istorija jaudina širdis: pilietė padovanojo pasieničiams šunį
  Tegai:
  tarnybinis šuo, socialiniai tinklai, Estija
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos