03:48 2019 Rugpjūčio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1103
 • RUB74.2984
  Eurovizijos-2017 scena, archyvinė nuotrauka

  "Eurovizijos" fanų klubas pasiūlė nuo Rusijos pristatyti tuščią sceną

  © AFP 2019 / SERGEI SUPINSKY
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  "Eurovizija-2017" Kijeve (35)
  4621

  Rusijos "Eurovizijos" gerbėjų klubas OGAE, kuris reguliariai dalyvauja organizuojant konkursą, pasiūlė konkurse paleisti Julijos Samoilovos vaizdo įrašą skaitmeniniuose ekranuose

  VILNIUS, kovo 23 — Sputnik. Rusijos "Eurovizijos" gerbėjų klubas OGAE pasiūlė atlikti Julijos Samoilovos dainą back vokalo ir tuščios scenos pagalba, praneša Sputnik Baltarusija su nuoroda į klubo narių laišką.

  Primename, kad Ukrainos Saugumo tarnyba uždraudė "Eurovizijos-2017" dalyvei iš Rusijos Julijai Samoilovai trejus metus įvažiuoti į Ukrainą.

  Fanų klubas apgailestauja, kad dėl politinių insinuacijų, Julijos neįleis į Ukrainos teritoriją, ir tikėtina, kad šis sprendimas nepasikeis iki pat renginio. Tačiau, fanų klubo narių nuomone, draudimas dalyviui atvykti į šalį nereiškia automatiško šalies pašalinimo iš konkurso, nes daina išrinkta ir turi būti pristatyta Europos auditorijai. 

  Julija Samoilova, archyvinė nuotrauka
  © Photo : Facebook / Yulia Samoylova

  Atvirame laiške OGAE taip pat praneša, niekas negali taip pabrėžti "dabartinės Ukrainos pozicijos neatitikimo tiems įvairovės ir inkliuzijos idealams, kurie buvo nurodyti šių metų konkurso šūkyje "Celebrate diversity", kaip Rusijos dainos atlikimas tuščioje scenoje".

  Gerbėjai atkreipia dėmesį į tai, kad konkurso taisyklės leidžia back vokalo naudojimą pasirodymo metu, o pačią dainininkę bus galima pavaizduoti skaitmeniniuose ekranuose.

  Atsisakymas dalyvauti "Eurovizijoje", anot OGAE, liudys, kad šalis "šoka pagal konjuktūrinių priimančiosios šalies žaidimų dūdą".

  Pranešime taip pat pažymima, kad kol yra galimybių, kad Julijos balsas būtų išgirstas, būtina jas naudoti.

  Rusijos "Eurovizijos" gerbėjų klubas OGAE reguliariai dalyvauja organizuojant konkursą, ir įgyvendina savo projektus. Klubų tinklas OGAE buvo įkurtas 1984 metais ir vienija "Eurovizijos" gerbėjus iš 40 šalių.

  Temos:
  "Eurovizija-2017" Kijeve (35)

  Dar šia tema

  Grupė Fusedmarc atstovaus Lietuvai "Eurovizijoje-2017"
  Per 11 dienų parduota apie 15 tūkst bilietų į "Euroviziją-2017"
  Kijeve atsiras "Eurovizija-2017" kaimas ir Euroklubas
  "Eurovizija" populiari: per pirmas 15 minučių parduota virš 3000 bilietų
  Tegai:
  dainininkė, Eurovizija-2017, Ukrainos saugumo tarnyba (SBU), Julija Samoilova

  Svarbiausios temos