03:41 2020 Birželio 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.1174
 • RUB76.8001
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  "Eurovizija-2017" Kijeve (35)
  48

  Ukrainos valdžia pareiškė, kad Rusija gali dalyvauti "Eurovizijoje", jeigu konkurse šaliai atstovaus atlikėjas, neturintis problemų su Ukrainos teisėsauga

  VILNIUS, kovo 26 — Sputnik. Ukrainos valdžia pareiškė apie savo pasiruošimą priimti Rusijos atstovą konkurse "Eurovizija-2017" tik tuo atveju, jeigu Samoilovą pakeis kitas konkursantas, kuris neturi problemų su Ukrainos teisėsauga, pranešė RIA Novosti su nuoroda į Ukrainos vice pirmininko Vjačeslavo Kirilenka interviu "Ukrainos radijui".

  "Neabejotinai mes pasiruošę priimti visas "Eurovizijos" 43 šalis-dalyves. Tarp jų ir Rusijos atstovą. Rusija pati gali surasti išeitį iš šios situacijos, jeigu pasiūlys dalyvį arba dalyvę, kurie neturi problemų su Ukrainos teisėsauga. Tokiu atveju ši problema bus greitai išspręsta", — pareiškė Kirilenka.

  Situaciją, susiklosčiusią ruošiantis konkursui, Kirilenka apibūdino kaip provokaciją iš Rusijos pusės.

  Julija Samoilova, archyvinė nuotrauka
  © Photo : Facebook / Yulia Samoylova

  "Mes matome, kad provokacija dėl "Eurovizijos" iš Rusijos pusės — tai tiesiog nedidelė veiksmų, nukreiptų į situacijos Ukrainoje spaudimą, grandies dalis", — pareiškė politikas.

  Rusiją tarptautiniame dainų konkurse "Eurovizija-2017" turėjo pristatyti Julija Samoilova. Mergina dalyvavo daugelyje konkursų, nepaisant to, kad juda tik invalido vežimėlyje — dainininkė turi itin retą diagnozę "stuburo raumenų atrofija (Verdniga-Hoffmann liga)".

  Kijevo scenoje Samoilova planavo pristatys dainą "Flame Is Burning", kurios vaizdo įrašas Youtube surinko virš milijono peržiūrų.

  Trečiadienį Ukrainos saugumo tarnyba uždraudė Julijai įvažiuoti į šalies teritoriją trejus metus dėl to, kad ji koncertavo Kryme.

  Pergalę Ukrainai ir teisę rengti konkursą šalyje pelnė Susana Jamaladinova, žinoma Jamalos vardu, su daina "1944" apie Stalino vykdytą Krymo totorių deportaciją. 62-asis "Eurovizijos" dainų konkursas vyks Kijeve. Pirmasis konkurso pusfinalis vyks gegužės 9 dieną, antradienį, antrasis — gegužės 11 dieną, ketvirtadienį, o finalas bus rengiamas gegužės 13 dieną, šeštadienį.

  Lietuvai tarptautiniame dainų konkurse atstovaus grupė Fusedmarc su daina "Rain Of Revolution".

  Temos:
  "Eurovizija-2017" Kijeve (35)

  Dar šia tema

  Per 11 dienų parduota apie 15 tūkst bilietų į "Euroviziją-2017"
  "Eurovizijos" fanų klubas pasiūlė nuo Rusijos pristatyti tuščią sceną
  Tegai:
  konkursas, daina, Eurovizija-2017, Julija Samoilova, Ukraina

  Svarbiausios temos