21:47 2020 Rugsėjo 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1645
 • RUB89.8713
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  21

  Dėl pop žvaigždės Britney Spears koncerto, kuris vyks pagrindiniame Tel Avivo parke "Hayarkon" liepos trečią dieną, didžiausia Izraelio partija "Avoda" nusprendė perkelti rinkimus

  VILNIUS, balandžio 5 — Sputnik. Viena didžiausių partijų Izraelyje, centro-kairioji "Avoda", nusprendė perkelti rinkimus, kad jie nesutaptų su Amerikos pop dainininkės Britney Spears koncerto diena, praneša RIA Novosti su nuoroda į partijos vadovybės šaltinį.

  Leiboristai nusprendė perkelti savo lyderio, kuris automatiškai taps vienu iš pagrindinių pretendentų į ministro pirmininko postą, rinkimus iš liepos trečiosios į ketvirtąją dėl sunkumų su apsauga. Partijos atstovai nusprendė, kad vienu metu su pop dievaitės koncertu nepavyks užtikrinti reikiamo skaičiaus apsaugininkų renginio saugumui užtikrinti.

  Agentūros pašnekovas pažymėjo, kad daug apsaugininkų reikia rinkimams ir daug — Britney, juos samdo vienai dienai ir kai sutampa du dideli renginiai, iškyla sunkumų.

  Pasak vietos spaudos atstovų partijos "Avoda" atstovai susirūpinę dėl spūsčių eisme, kurios gali turėti įtakos rinkimų eigai.

  Be to, į Amerikos dainininkės koncertą, kuris vyks pagrindiniame Tel Avivo parke "Hayarkon", atvyks dešimtys tūkstančių žiūrovų iš visos šalies.

  Dar šia tema

  Jamaikos dainininkas išleido nuotaikingą vaizdo įrašą apie agurkų naudą
  Dainininkė Fergie vaizdo klipe vilkėjo marškinėlius su Puškino atvaizdu
  Dainininkei Madonnai įteiktas "Metų moters" apdovanojimas
  Tegai:
  rinkimai, koncertas, Britney Spears, Tel Avivas, Izraelis

  Svarbiausios temos