02:53 2018 Birželio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1648
 • RUB73.5314
  Šiaurės Korėjos vėliava, archyvinė nuotrauka

  Šiaurės Korėja gali atsakyti JAV branduoliniu smūgiu

  © Sputnik / Илья Питалев
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  6700

  Parado, skirto 105-osioms Kim Ir Seno gimimo metinėms, metu šalies vyriausybė paskelbė apie savo pasirengimą reaguoti "į branduolinį karą — branduoliniu smūgiu"

  VILNIUS, balandžio 15 — Sputnik. Šiaurės Korėja atsakys branduoliniu smūgiu į branduolinį karą, išprovokuotą JAV, pareiškė Šiaurės Korėjos liaudies armijos Nacionalinės gynybos tarybos vice maršalas Choe Ryong Hae, praneša RIA Novosti.

  Choe Ryong Hae padarė šį pranešimą parade, skirtam 105-osioms Kim Il Sungo (Kim Ir Seno) — valstybės įkūrėjo ir dabartinio šalies lyderio Kim Chen Un (Kim Čen Uno) senelio gimimo metinėms. Jis pareiškė, kad "teisingas branduolinis ginklas sutraiškys amerikiečių ginklą".

  "Jei Amerika surengs provokaciją, mes nedelsiant atsakysime niokojančiu išpuoliu, į totalinį karą — totaliniu karu, į branduolinį karą — branduoliniu smūgiu", — sakė aukštas politikas ir kariškis.

  Šiaurės Korėjos nacionalinės armijos generalinis štabas išplatino žinią, kurioje teigiama, kad Vašingtono agresijos atveju smogtų amerikiečių karinėms bazėms ir prezidento rezidencijai Seule.

  Pernai balandžio 15 dieną buvo atliktas pirmas vidutinio nuotolio balistinės raketos "Masudan" bandymas, 2015-aisiais šią dieną buvo atliktas penktasis branduolinis bandymas.

  Dar šia tema

  JAV atgabena į Pietų Korėją priešraketinės gynybos sistemą THAAD
  Šiaurės Korėja atliko galingiausią branduolinio ginklo bandymą
  Šiaurės Korėja paleido balistinę raketą
  Tegai:
  branduolinis ginklas, Šiaurės Korėja, JAV
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos