12:12 2021 Balandžio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1970
 • RUB92.2336
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  "Eurovizija-2017" Kijeve (35)
  143

  Ritmiška itališka daina YouTube jau surinko daugiau nei 50 milijonų peržiūrų

  VILNIUS, balandžio 21 — Sputnik. Daina iš Italijos "Occidentali's Karma" ("Vakarų žmogaus karma"), atliekama 35-erių metų Francesco Gabbani, tapo "Eurovizijos-2017" favoritų sąrašo lyderiu, liudija bukmekerių kompanijos.

  Pergalę Italijai prognozuoja tokių kontorų, kaip Bet365, Betway, Betfred, Unibet, Ladbrokes ir Paf, žaidėjai.

  Ritmiška itališka daina pasakoja apie evoliuciją, apie ateities problemas ir viltis, dainininkas atlieka ją juokaudamas, ir padeda jam "šokanti beždžionė". Gabbani klipas YouTube surinko daugiau nei 50 milijonų peržiūrų.

  Antra favoritų sąraše — Bulgarija, po to eina Švedija ir Portugalija, penktoje pozicijoje Belgija.

  62-asis "Eurovizijos" dainų konkursas vyks Kijeve. Pirmasis konkurso pusfinalis vyks gegužės 9 dieną, antradienį, antrasis — gegužės 11 dieną, ketvirtadienį, o finalas bus rengiamas gegužės 13 dieną, šeštadienį.

  Skandalinga istorija

  Kovo 22 dieną Ukrainos saugumo tarnyba uždraudė Julijai  Samoilovai įvažiuoti į šalies teritoriją trejus metus dėl to, kad ji koncertavo Kryme.

  Europos transliuotojų sąjungos (EBU) generalinė direktorė Ingrid Deltenre pareiškė, kad giliai apgailestauja dėl to, kad "Eurovizija" naudojamasi piktnaudžiaujant politiniais tikslais.

  "Dainos konkursas turėtų džiuginti milijonus žmonių ir suburti juos kartu, — jis neturi būti naudojamas kurstymui vienų prieš kitus ir jų atskirčiai", — pareiškė Deltenre.

  Per visą "Eurovizijos" istoriją nebuvo atvejo, kad kokios nors šaliesneleistų į konkursą. EBU pasiūlė transliuoti dainininkės pasirodymą nuotoliniu būdu arba pakeisti konkursantą, tačiau Maskva atsisakė.

  Europos transliuotojų sąjunga, pareiškė, kad Rusija nedalyvaus konkurse, o "Pervyj kanal" nusprendė netransliuoti "Eurovizijos-2017".

  Pergalę Ukrainai ir teisę rengti konkursą šalyje pelnė Susana Jamaladinova, žinoma Jamalos vardu, su daina "1944" apie Stalino vykdytą Krymo totorių deportaciją.

  Lietuvai tarptautiniame dainų konkurse atstovaus grupė Fusedmarc su daina "Rain Of Revolution". Grupė pasirodys gegužės 11-ą dieną 17 numeriu.

  Temos:
  "Eurovizija-2017" Kijeve (35)

  Dar šia tema

  Rusija išrinko savo pretendentę į "Euroviziją-2017"
  "Eurovizijos" fanų klubas pasiūlė nuo Rusijos pristatyti tuščią sceną
  Maskva neketina svarstyti Kijevo siūlymo pakeisti "Eurovizijos" dalyvę
  Dėl Samoilovos Ukraina gali netekti "Eurovizijos"
  Kijevas: Samoilovos neįleidimas neprives prie "Eurovizijos" boikoto
  Tegai:
  favoritas, Eurovizija-2017, Francesco Gabbani, Italija

  Svarbiausios temos