01:23 2018 Spalio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1494
 • RUB75.0427
  Jana Burčeska, nuotrauka iš įvykio vietos

  "Eurovizijos" dalyvei mylimasis pasipiršo tiesioginiame eteryje

  © AFP 2018 / SERGEI SUPINSKY
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  "Eurovizija-2017" Kijeve (38)
  4540

  Pasak organizatorių, tai pirmasis prašymas tapti žmona "Eurovizijos" tiesioginiame eteryje

  VILNIUS, gegužės 12 — Sputnik. Jana Burčeska, Makedonijos atstovė tarptautiniame dainų konkurse "Eurovizija-2017", sulaukė prašymo tapti žmona iš savo mylimojo antrojo pusfinalio metu, praneša RIA Novosti.

  Antrojo "Eurovizijos" pusfinalio Kijeve metu, kai vyko televizijos žiūrovų balsų skaičiavimas, vedėjai kalbino Makedonijos atstovę.

  Netikėtai į rankas mikrofoną paėmė šalia sėdėjęs vaikinas, prisistatęs Aleksandru. Vaikinas iš švarko kišenės išsitraukė dėžutę ir priklaupė ant kelio ir tiesioginiame eteryje paprašė Janos tapti jo žmona. Žado netekusi atlikėja nesudvejojusi atsakė "Taip!".

  Pasak organizatorių, tai pirmasis prašymas tapti žmona "Eurovizijos" tiesioginiame eteryje. Jana Burčeska iš Makedonijos atliko kūrinį "Dance Alone". Deja, į finalą ji nepateko.

  Lietuvos atstovai "Eurovizijoje" grupė Fusedmarc taip pat nepateko į konkurso finalą.

  Primename, kad "Didžiojo penketo" šalys (Prancūzija, Vokietija, Italija, Ispanija, Didžioji Britanija) ir konkurso šeimininkė (Ukraina) kasmet automatiškai patenka į finalą, kuris vyks gegužės 13 dieną.

  Skandalinga istorija

  Kovo 22 dieną Ukrainos saugumo tarnyba uždraudė Julijai Samoilovai įvažiuoti į šalies teritoriją trejus metus dėl to, kad ji koncertavo Kryme.

  Europos transliuotojų sąjungos (EBU) generalinė direktorė Ingrid Deltenre pareiškė, jog labai apgailestauja dėl to, kad "Eurovizija" naudojamasi politiniais tikslais.

  "Dainų konkursas turėtų džiuginti milijonus žmonių ir suburti juos kartu, o ne kurstyti vienų prieš kitus", — pareiškė Deltenre.

  "Eurovizijos" istorijoje nebuvę atvejų, kad kokia nors šalis nebūtų įleista į konkursą. EBU pasiūlė transliuoti dainininkės pasirodymą nuotoliniu būdu arba pakeisti konkursantą, tačiau Maskva atsisakė.

  Europos transliuotojų sąjunga pareiškė, kad Rusija nedalyvaus konkurse, o "Pervyj kanal" nusprendė netransliuoti "Eurovizijos-2017".

  Pergalę Ukrainai ir teisę rengti konkursą šalyje pelnė Susana Jamaladinova, žinoma Jamalos vardu, su daina "1944" apie Stalino vykdytą Krymo totorių deportaciją.

  Temos:
  "Eurovizija-2017" Kijeve (38)

  Dar šia tema

  Antras "Eurovizijos" pusfinalis vyks ketvirtadienį Kijeve
  Kijeve įvyko pirmasis "Eurovizijos" pusfinalis
  Bilietai į "Euroviziją" vėl pasirodys prekyboje
  ''Fusedmarc'' prieš "Euroviziją" apdrausta 3 mln eurų
  "Eurovizija-2017" filmuke Ukraina parodė Krymą
  Tegai:
  dainininkė, Eurovizija-2017, Kijevas, Ukraina
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos