01:17 2018 Vasario 26
Vilnius-16°C
Tiesioginis eteris
  Robinas Bengtssonas, archyvinė nuotrauka

  Švedijos atstovas "Eurovizijoje" sukritikavo Sobralio kalbą

  © Sputnik/ Стрингер
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Rusijos prezidento rinkimai 2018 (14)
  19 0 0

  Robinas Bengtssonas pareiškė, kad Salvadoro Sobralio pasisakymas apie "fast food" (greitasis maistas) muziką nėra vertas muzikinio konkurso nugalėtojo vardo

  VILNIUS, gegužės 17 — Sputnik. Švedijos dainininkas Robinas Bengtssonas sukritikavo "Eurovizijos" Kijeve nugalėtojo Salvadoro Sobralio kalbą.

  Sobralis savo kalboje paminėjo muziką, kuri tapo panaši į greitąjį maistą ir neturi tikro turinio, o taip pat ragino dainų konkurso gerbėjus daugiau jos nesiklausyti.

  "Mes gyvename pasaulyje,kupiname tuščios muzikos. Muzika — ne fejerverkai. Grąžinkime pasauliui muziką", — atsiimdamas apdovanojimą kalbėjo Sobralis.

  Šis pasisakimas nepatiko Bengtssonui ir jis pasisakė savo paskyroje socialiniame tinkle Instagram.

  "Manau, kad tavo kalba, laimėjus "Eurovizijos" dainų konkursą, buvo ne kaip tikro nugalėtojo. Popmuzika, kuri yra kaip greitasis maistas, gali būti vienas geriausių dalykų gyvenime tinkamu metu ir tinkamoje vietoje, taip pat tai gali būti tokia pati graži muzika, kiek ir tavoji. Vietos yra visiems", — kreipėsi jis į portugalą.

  Šiuo metu pranešimas yra surinkęs daugiau nei 14 tūkstančių "like".

  Robinas Bengtssonas "Eurovizijoje" pelnė penktą vietą.

  Skandalinga istorija

  Kovo 22 dieną Ukrainos saugumo tarnyba uždraudė Julijai Samoilovai įvažiuoti į šalies teritoriją trejus metus dėl to, kad ji koncertavo Kryme.

  Europos transliuotojų sąjungos (EBU) generalinė direktorė Ingrid Deltenre pareiškė, jog labai apgailestauja dėl to, kad "Eurovizija" naudojamasi politiniais tikslais.

  "Dainų konkursas turėtų džiuginti milijonus žmonių ir suburti juos kartu, o ne kurstyti vienų prieš kitus", — pareiškė Deltenre.

   "Eurovizijos" istorijoje nebuvę atvejų, kad kokia nors šalis nebūtų įleista į konkursą. EBU pasiūlė transliuoti dainininkės pasirodymą nuotoliniu būdu arba pakeisti konkursantą, tačiau Maskva atsisakė.

  Europos transliuotojų sąjunga pareiškė, kad Rusija nedalyvaus konkurse, o "Pervyj kanal" nusprendė netransliuoti "Eurovizijos-2017".

  Pergalę Ukrainai ir teisę rengti konkursą šalyje pelnė Susana Jamaladinova, žinoma Jamalos vardu, su daina "1944" apie Stalino vykdytą Krymo totorių deportaciją.

  Lietuvai tarptautiniame dainų konkurse atstovavo grupė Fusedmarc su daina "Rain Of Revolution". Grupė pasirodė gegužės 11-ą dieną 17 numeriu.

  Temos:
  Rusijos prezidento rinkimai 2018 (14)

  Dar šia tema

  Lietuvos atlikėjai vėl nenudžiugino "Eurovizijoje"
  "Eurovizijos" dalyvei mylimasis pasipiršo tiesioginiame eteryje
  ''Fusedmarc'' prieš "Euroviziją" apdrausta 3 mln eurų
  "Eurovizija-2017" filmuke Ukraina parodė Krymą
  Bukmekeriai įvardijo "Eurovizijos" favoritą
  Tegai:
  Eurovizija-2017, Salvadoras Sobralis, Robinas Bengtssonas, Švedija
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos