19:08 2021 Balandžio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1888
 • RUB91.8152
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  87

  Ukrainos specialiosios pajėgos aktyviai ir kryptingai dirbo ties įkalčių, įrodančių Ukrainos saugumo tarnybos prisidėjimą prie Malazijos „Boingo“ katastrofos 2014 metais, sunaikinimu

  VILNIUS, gegužės 23 — Sputnik. Ukrainos saugumo tarnybos (UST) agentai 2014 metais bandė sunaikinti įkaičius, liudijančius apie Ukrainos karių prisidėjimą prie Malazijos "Boingo", kuris skrido iš Amsterdamo į Kvalą Lumpūrą, katastrofos.

  UST įsakymų kopijas išplatino Rusijos leidinys "Soveršenno sekretno".

  Išplatintame UST kontržvalgybos departamento plane, kurio data 2014 metų liepos 20 diena, rašoma apie liudytoją, kuris turi įrodymų apie "civilio orlaivio sušaudymą 2014 metų liepos 17 dieną".

  Крушение малайзийского Boeing на Украине
  © Sputnik / Андрей Стенин
  Malazijos "Boingo" žlugimo vieta

  Leidinys taip pat teikia informaciją apie šifrogramą, kurioje buvo pranešama apie kitų katastrofos liudytojų sulaikymą. Straipsnio autoriai pažymi, kad Ukrainos karininkas, kuris užfiksavo šį faktą, vėliau buvo nužudytas už Donbaso karinių veiksmų zonos ribų.

  Viename iš įsakymų rašoma apie būtinybę sunaikinti bet kokią medžiagą, liudijančią apie Ukrainos karininkų įstatymo pažeidimą, o taip pat apie karinių lėktuvų buvimą ir karinių veiksmų vykdymą katastrofos rajone.

  Leidinys neatskleidžia žmogaus, kuris pateikė dokumentus, vardo. Anot straipsnio autorių, jis (žmogus — Sputnik) nori, kad UST agentai gautų ko nusipelnė.

  Laikraštis "Soveršenno sekretno" taip pat pareiškė, kad ketina tęsti "Boingo" katastrofos palapties tyrimą.

  Malaizijos oro linijų lėktuvas "Boeing 777", kuris skrido įprastu reisu iš Amsterdamo į Kvalą Lumpūrą, sudužo 2014 metų liepos 17 dieną. Žuvo visi 298 jame buvę žmonės.

  Dar šia tema

  Prokuratūra: nukritęs į Baltijos jūrą "An-2" buvo techniškai patikimas
  Europa ketina tęsti Malazijos lainerio tragedijos tyrimą
  Tegai:
  Malazija, Boingas 777, lėktuvo katastrofa, katastrofa

  Svarbiausios temos