22:12 2019 Gegužės 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1187
 • RUB72.1352
  Sumuštinis ir pinigai, archyvinė nuotrauka

  Atėmė maistą ir 33 eurus: Lietuvos pilietį apiplėšė Baltarusijoje

  © Photo: Depositphotos
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  17 0 0

  Pagyvenęs Baltarusijos Olechnovičių kaimo gyventojas — Lietuvos pilietis buvo užpultas trijų plėšikų, du iš kurių jau buvo teisti; nusikaltėliai sulaikyti

  VILNIUS, gegužės 24 — Sputnik. Trys nusikaltėliai apiplėšė 61-erių metų pensininką, Lietuvos pilietį, kuris gyvena Baltarusijos Minsko srities Molodečno rajono Olechnovičių kaime, praneša MLYN.BY su nuoroda į kriminalinės policijos viršininką Yurijų Kabakovą.

  Trys Olechnovičių kaimo gyventojai apie 15:00 įsiveržė į pensininko namus per neužrakintas duris ir pareikalavo savininko pinigų už benzininį pjūklą, kuriuos jis tariamai skolingas jiems. Vienas iš užpuolikų prispaudė savininką prie sienos, antras pradėjo ieškoti pinigų. Plėšikai pasiėmė 62 Baltarusijos rublių (apie 33 eurus), maistą ir pabėgo.

  Po 15 minučių nukentėjęs kreipėsi į policiją. Plėšikus operatyviai sulaikė.

  Įtariamieji patalpinti į laikinojo tardymo izoliatoriaus kamerą. Vienam iš jų 27 metai, antram — 23 metai. Abu anksčiau teisti už vagystes. Trečiasis vyras byloje figūruoja kaip liudytojas.

  Tardymo komiteto Molodečno rajono skyrius pradėjo baudžiamąją bylą. Nusikaltėliams gresia laisvės apribojimas iki penkerių metų arba laisvės atėmimas nuo dvejų iki šešerių metų.

  Dar šia tema

  Vieni nusikalstamo pasaulio atstovai užpuolė ir apiplėšė kitą
  Kalėdų Senelis ir pyragaičiai: kostiumuotas nusikaltėlis apiplėšė parduotuvę
  Vyras apiplėšė banką Kanzase, kad galėtų išsiskirti su žmona
  Tegai:
  vagystė, Baltarusija

  Svarbiausios temos