22:36 2018 Balandžio 19
Vilnius+ 10°C
Tiesioginis eteris
  JAV Senatas, archyvinė nuotrauka

  JAV Senate pasiūlė griežtinti sankcijas Rusijai

  © Flickr/ David Baron
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (79)
  31 0 0

  Rusijos užsienio reikalų ministerijos oficiali atstovė Marija Zacharova pareiškė, kad JAV Senato planai išplėsti antirusiškas sankcijas rodo, kad "Kremliaus rankos" tema tęsiasi

  VILNIUS, birželio 1 — Sputnik. JAV Senato planai išplėsti sankcijas Rusijai rodo, temos "Kremliaus ranka" išnaudojimas nenutrūks, pareiškė Rusijos užsienio reikalų ministerijos oficiali atstovė Marija Zacharova interviu RIA Novosti ir radijui Sputnik.

  Rusijos URM, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Наталья Селиверстова

  "Manau, kad mūsų įstatymų leidėjai sureaguos ir viešai įvertins savo užjūrio kolegų žingsnius. Ir mes sureaguosime viešai, bet vėl gi aišku, kas vyksta. Vyksta porinkiminė banga, ji vyksta, niekaip negali nurimti, niekap negali politinis landšaftas nurimti JAV. Manau, kad priežastis yra ta, kad kampanija buvo labai audringa, ji buvo net JAV vertinimu labai purvina ir pati brangiausia, ir pinigų į ją įpumpuota tiek, ir statymai buvo tokie aukšti, kad juos dabar tiesiog reikia atidirbti. Ir kiek tai truks, sunku pasakyti, bet tai, kad nenusiramins artimiausiu laiku, čia, mano nuomone, akivaizdu", — sakė diplomatė.

  Zacharova pabrėžė, kad JAV šiuo metu artėja "prie eilinės rinkimų bangos, prie eilinio rinkimų ciklo", o tai reiškia, "viskas intensifikuosis".

  "Taigi, šis aktyvumas eksploatuojant vadinamąją "Kremliaus temą", deja, nenutrūks. Visa tai jų vidaus politinių žaidimų dalis", — pažymėjo ji.

  JAV senatoriai trečiadienį pristatė naują įstatymo projektą, numatantį sankcijų Rusijai išplėtimą. Numatoma įvesti naujas sankcijas prieš Rusijos bendroves naudingų iškasenų gavybos, metalurgijos ir geležinkelių srityje. Be to, planuojamas Finansų ministerijos galimybių išplėtimas "dėl Rusijos oligarchų neteisėtos veiklos tyrimo" JAV.

  Temos:
  Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (79)

  Dar šia tema

  JAV atsisakė idejos taikyti naujas sankcijas Rusijai
  Vengrijos ministras: sankcijos Maskvai yra neefektyvios
  Bloomberg: Europa ketina pratęsti sankcijas Rusijai dar pusmečiui
  Europa nepritaria sankcijų Rusijai sušvelninimui
  Buvęs EK vadovas ragina nedelsiant atšaukti sankcijas Rusijai
  Tegai:
  sankcijos, Rusijos užsienio reikalų ministerija (URM), Marija Zacharova, Rusija, JAV
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos