23:01 2018 Vasario 22
Vilnius-11°C
Tiesioginis eteris
  Moteris, archyvinė nuotrauka

  Septyniasdešimtmetė keturių anūkų močiutė atrodo kaip "Vogue" modelis

  © Photo: Depositphotos
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  4310

  Carolyn Hartz iš Australijos, keturių anūkų močiutė, tampa interneto žvaigžde: jos išvaizda stebina vartotojus

  VILNIUS, birželio 11 — Sputnik. Būdama 70 metų Carolyn Hartz iš Australijos atrodo lyg "Vogue" modelis. Jos nuotrauka su maudymosi kostiumėliu pribloškė interneto vartotojus.

  Hartz jau spėjo duoti interviu žiniasklaidai. Ji prisipažino, kad prieš 30 metų atsisakė cukraus. Taip pat moteris stengiasi miegoti ne mažiau kaip aštuonias valandas per parą.

  Carolyn prisipažino, kad ji niekada nesinaudoja savo amžiumi kaip dingstimi ko nors nedaryti. Visai neseniai ji pradėjo žaisti tenisą. Hartz neslepia, kad darė nedideles plastines operacijas. Kita vertus, nuolatinį judėjimą ir gyvenimą be cukraus ji laiko pagrindiniais savo išvaizdos  "konstruktoriais". Hartz ragina visus nepulti į neviltį ir nenuleisti rankų, o veikti ir įrodyti sau ir kitiems, kad įmanoma pasiekti neįtikėtinų rezultatų.

  Žiniasklaida sužinojo, kad Carolyn ištekėjo už 40-ties metų atleto, turi tris vaikus ir keturis anūkus. Moteris taip pat turi vaizdo dienoraštį, kuriame pasakoja, kaip pagaminti saldumynus ir pyragaičius be cukraus ir su minimaliu angliavandenių kiekiu.    

  Dar šia tema

  Nuo modelio karjeros iki prezidento žmonos
  Modelis Gigi Hadid atsiprašė Melanios Tramp
  Jokių stereotipų: Latvijoje įvyko modelių Plus Size grožio konkursas
  Turkijos modelis nuteista už prezidento įžeidimą
  Tegai:
  močiutė, modelis, Australija
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos