04:33 2018 Lapkričio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1261
 • RUB76.1990
  Melania Tramp Baltuosiuose rūmuose, archyvinė nuotrauka

  Melanija Tramp persikėlė į Baltuosius rūmus

  © AFP 2018 / Brendan Smialowski
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  34 0 0

  Niujorkiečiai gali laisviau atsikvėpti — JAV pirmoji ponia Melanija Tramp su sūnumi Barronu pagaliau persikėlė į Baltuosius rūmus

  VILNIUS, birželio 12 — Sputnik. JAV pirmoji ponia Melanija Tramp ir jos jauniausias sūnus Barronas persikėlė į Baltuosius rūmus po keturių su puse mėnesių nuo Donaldo Trampo inauguracijos, praneša RIA Novosti su nuoroda į televizijos kanalą "NBC News".

  Socialiniame tinkle Twitter JAV pirmoji ponia jau spėjo pasidalinti nuotrauka su vaizdu iš Baltųjų rūmų lango, parašiusi: "Nekantriai laukiu naujų prisiminimų, kuriuos mes sukursime naujuose namuose".

  ​Anksčiau buvo pranešta, kad JAV prezidento žmona liko Niujorke, Trampui persikėlus į Baltuosius rūmus, nes norėjo, kad jų 10-ies metų sūnus Barronas iki mokslo metų pabaigos lankytų mokyklą Niujorke.

  Daugelis niujorkiečių buvo pasipiktinę, nes jie turėjo kentėti dėl nuolatinių kamščių miesto centre dėl pirmosios ponios apsaugos kordonų, be to, anot žiniasklaidos, Trampų šeimos saugumo užtikrinimas kasdien miesto policijos valdybai kainuodavo nuo 127 iki 146 tūkstančių dolerių.

  Nepaisant to, Melanijos reitingai kyla. Pasak paskutinės CNN/ORC apklausos, 52% amerikiečių palankiai vertina pirmąją ledi, rašoma leidinyje.

  Melania Trump
  © Sputnik /
  Melania Trump

  Dar šia tema

  Balsavimas: nepatogios Trampų šeimos situacijos
  Melania Tramp nepanoro paimti vyro už rankos
  Pasirodė oficiali pirmosios JAV ponios nuotrauka
  Modelis Gigi Hadid atsiprašė Melanios Tramp
  Socialiniai tinklai: gerai, kad Mišelės dizainerė neaprengs Melanios
  Tegai:
  Baltieji rūmai, Melania Tramp, Vašingtonas
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos