22:53 2018 Vasario 22
Vilnius-11°C
Tiesioginis eteris
  Kambarys, archyvinė nuotrauka

  Darbas už 64 tūkst dolerių — į namą su vaiduokliais reikalinga auklė

  © Фото: pixabay.com
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  38 0 0

  Pernai penkios auklės išėjo iš darbo, pasiteisindamos tuo, kad name savarankiškai juda baldai, dūžta stiklai ir girdisi keisti garsai

  VILNIUS, birželio 19 — Sputnik. Šeima iš Škotijos pateikė darbo skelbimą, kuriame ieško auklės į "namą su vaiduokliais" su alga 50 tūkstančių svarų (apie 64 tūkstančių dolerių) per metus, praneša leidinys "The Telegraph".

  Skelbimas patalpintas Childcare.co.uk svetainėje. Jame teigiama, kad į auklės pareigas įeina dviejų, penkių ir septynių metų amžiaus vaikų priežiūra "gražiame erdviame istoriniame pastate su nuostabiu vaizdu". Tačiau yra maža išlyga.

  "Mes gyvename šiame name 10 metų. Kai pirkome šį namą, mams pasakė, kad čia yra vaiduoklių, tačiau mes dėl to neturime prietarų. Pernai penkios auklės išėjo iš darbo, pasiteisindamos antgamtiniais reiškiniais: keisti garsai, dūžtantys stiklai ir savarankiškai judantys baldai. Tačiau asmeniškai mes su tuo nesusidurdavome. Mes esame pasirengę mokėti daugiau, kad rastume tinkamą žmogų", — parašė šeima skelbime.   

  Svetainės Childcare.co.uk generalinis direktorius Richard Conway sakė, kad darbuotojai buvo nustebę, pamatę šį skelbimą. Pasak jo, svetainės darbuotojai pasikalbėjo su šeima ir buvusiomis auklėmis ir įsitikino, kad skelbimas yra teisingas.

  Dar šia tema

  Švedijos karalienė ramiai sugyvena su vaiduokliais savo rūmuose
  Linkėjimai iš 90-ųjų: užfiksuotas laivas vaiduoklis
  Lietuvos atomininkų sostinė gali virsti miestu-vaiduokliu
  Tegai:
  auklė, darbas, Škotija
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos