05:15 2020 Rugsėjo 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  28

  Sirijos menininkas nusprendė atkreipti visuomenės dėmesį į priverstinių migrantų problemą, nes vienu metu jis buvo priverstas bėgti iš Tėvynės

  VILNIUS, birželio 24 — Sputnik. Abdalla Omari nusprendė atkreipti visuomenės dėmesį į pabėgėlių problemas, pavaizduodamas pasaulio lyderius priverstiniais migrantais.

  Meninių darbų serija "Pažeidžiamumas", kurioje žymūs politikai vaizduojami kaip pabėgėliai, atnešė dailininkui neregėtą populiarumą. Beje pabėgėlių tema Omari yra labai artima, nes jis ir pats buvo migrantu, kai prasidėjus karui bėgo iš Sirijos.

  Omari kūriniuose priverstisnių pabėgėlių vaidmenyje vaizduojami Donaldas Trampas, Vladimiras Putinas, Bašaras al-Asadas, Kim Džongunas, Borisas Džonsonas, Teresa Mei, Nicolas Sarkozy, Fransua Olandas, Davidas Kameronas, Barakas Obama ir Angela Merkel.

  Dabar dailininko paroda vyksta vienoje iš Dubajaus galerijų, o jos šūkiu tapo jo žodžiai: "Aš norėjau atimti iš politikų galią ne dėl savęs ir savo skausmo, o tam, kad suteikti šiems lyderiams galimybę grąžinti žmonijai supratimą, kad pažeidžiamume gali būti jėga".

  Dar šia tema

  Dailininkas, kuris piešia jausmus
  Dailininkas piešia hiperrealistines anamorfozes
  Saulėti Katios Borodulkinos piešiniai Vilniuje
  Barista piešia paveikslus ant kavos putų
  Disney atsisako pieštų animacinių filmukų
  Tegai:
  pasaulio lyderiai, paveikslai, pabėgėliai

  Svarbiausios temos