00:49 2021 Sausio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2114
 • RUB91.7258
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  19

  Markas Zuckerbergas pranešė visiems savo sekėjams, kad paskyrų skaičius socialiniame tinkle Facebook pasiekė du milijardus

  VILNIUS, birželio 28 — Sputnik. Socialinio tinklo Facebook įkūrėjas Markas Zuckerbergas antradienį pranešė, kad paskyrų skaičius pasiekė 2 milijardus, praneša RIA Novosti.

  "Šį rytą Facebook bendruomenė oficialiai siekia du milijardus žmonių! Mes padarėme pažangą, sujungdami žmones, o dabar padėkime viso pasaulio žmonėms dar labiau suartėti. Būti šioje kelionėje kartu su jumis yra didelė garbė", — pranešė jis savo Facebook paskyroje.

  "Ir pasaulis tapo šviesesnis", — pridūrė jis kitame pranešime.

  Facebook — didžiausias socialinis tinklas pasaulyje ir vienvardė kompanija (Facebook Inc), kuri yra šio socialinio tinklo savininkė. Jį 2004-ųjų vasario ketvirtą dieną įkurė Markas Zuckerbergas ir jo kambariokai Eduardo Saverin, Dustin Moskovitz ir Chris Hughes studijų Harvarde metu.

  Iš pradžių ši svetainė buvo vadinama Thefacebook ir buvo prieinama tik studentams iš Harvardo universiteto, vėliau registacija tapo prieinama ir kitiems Bostono universitetams, o po to jau ir visoms JAV švietimo įstaigoms, kurių studentai turėjo elektroninio pašto adresą domene.edu.

  2006-ųjų rugsėjį svetainė tapo viešai prieinama visiems turintiems elektroninio pašto dėžutę interneto vartotojams nuo 16 metų.

  Dar šia tema

  Popiežius priėmė Facebook įkūrėją Zuckerbergą
  Paranoja: Zuckerbergas užklijavo kompiuterio kamerą lipnia juosta
  Lietuvos policija papasakojo apie Facebook tamsiąją pusę
  Sostinės meras pakvietė į Vilnių vieną iš Facebook kūrėjų
  Žiniasklaida: Facebook įdiegia pranešimų susinaikinimo funkciją
  Tegai:
  vartotojai, socialiniai tinklai, Facebook, Markas Zuckerbergas

  Svarbiausios temos