21:17 2021 Vasario 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.2225
 • RUB90.3519
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  62

  Žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją apie Putino lėktuvo padarytą lankstą pakeliui į G20 Kremliaus atstovai nekomentoja

  VILNIUS, liepos 8 — Sputnik. Rusijos prezidento Vladimiro Putino atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas  nekomentoja informacijos apie žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją apie Putino lėktuvo maršrutą į Hamburgą, praneša RIA Novosti.

  Anksčiau žiniasklaidje pasirodė informaciją apie  tai, kad Rusijos prezidento Vladimiro Putino lėktuvas, skrisdamas į G-20 susitikimą Hamburge, padarė lankstą — skido 500 kilometrų daugiau tam, kad išvengtų kelionės virš NATO šalių.

  "Aš paliksiu be komentarų šį pranešimą. Nes visi klausimai dėl prezidento judėjimo liečia jo saugumą", — sakė žurnalistams Peskovas.

  Šiuo metu Hamburge vyksta G20 viršūnių suusitikimas. Samito metu įvyko pirmasis Putino ir Trampo susitikimas.

  © Sputnik
  Putinas atskrido į Hamburgą

  FlightRadar24 tinklalapio duomenimis, lėktuvai, su kuriais skrido Putinas pastaruosius 12 mėnesių iki šiol rinkdavosi tiesioginius maršrutus virš ES šalių. Nebuvo skrendama tik virš Ukrainos į kurios erdvę Rusijos lėktuvų neįsileidžiama.

  Birželio 21 dieną Rusijos gynybos ministrą Sergejų Šoigu virš Baltijos jūros skraidinusį lėktuvą, tikėtina, lydėjo iš Šiaulių pakilę NATO oro policijos misiją atliekantys naikintuvai.

  Dar šia tema

  Putinas ragina Europos šalis išsiaiškinti, kuri iš jų "vyriausia"
  Putinas užstojo Trampą
  Putinas pasveikino savo buvusį KGB vadovą su jubiliejumi
  Ką Sočyje nutarė Putinas ir Merkel
  Tegai:
  lėktuvai, lėktuvas, Dmitrijus Peskovas, Vladimiras Putinas, Hamburgas

  Svarbiausios temos