21:43 2020 Vasario 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  48

  41-erių muzikantas ne kartą pasakojo apie savo kovą su narkotikais ir alkoholiu, Benningtonas buvo vedęs, turėjo šešis vaikus

  VILNIUS, liepos 21 — Sputnik. Los Andželio apygardoje ketvirtadienio rytą savo namuose buvo rastas negyvas Chesteris Benningtonas, roko grupės "Linkin Park" vokalistas, pranešė tinklalapis "TMZ".

  Benningtonas ne kartą yra prabilęs apie savo kovą su narkotikais ir alkoholiu. Jis yra atskleidęs, kad anksčiau yra galvojęs apie savižudybę dėl to, kad vaikystėje buvo išnaudojamas.

  Muzikantas prisipažino ir kovojantis su depresija bei priklausomybėmis. Prieš keturis mėnesius išleista grupės daina "Heavy" ir buvo apie depresiją, su kuria susidūrė Benningtonas.

  Pranešta, kad garsenybės kūną be jokių gyvybės ženklų rado jo žmona Talinda Ann Bentley 9 valandą ryto. Spėjama, kad tuo metu namuose buvo jo trys vaikai. Prieš daugiau nei 12 metų Benningtonas išsiskyrė su pirmąja žmona Samantha Marie Olit. Ši muzikanto santuoka truko devynerius metus. Viso jis turi šešis vaikus.

  "Linkin Park" gitaristas patvirtino žinią apie draugo savižudybę Twitter paskyroje.

  "Linkin Park" yra susilaukusi populiarumo visame pasaulyje su tokiomis dainomis kaip "Faint", "In the End" ir "Crawling".

  Grupė debiutavo 2000-aisiais ir iš karto sulaukė didžiulio populiarumo visame pasaulyje. "Linkin Park" sukūrė tokias populiarias dainas kaip "Faint", "In the End", "Crawling", "Breaking The Habit" ir kiti.

  Naujausią albumą "One More Light" "Linkin Park" išleido šių metų gegužę.

  Tegai:
  garsenybė, savižudybė, Linkin Park, Chesteris Benningtonas, JAV

  Svarbiausios temos