11:38 2021 Vasario 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.2225
 • RUB90.3519
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  30

  Lietuvos sportininkui Henrikui Žustautui trečią kartą laimėjus auksą pasaulio jaunimo čempionate, jo gerbėjai linki jam tokių aukštų rezultatų ir suaugusių čempionate

  Vilnius, liepos 30 — Sputnik. Lietuvos sportininkas Henrikas Žustautas Pasaulio jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionato Rumunijoje jaunimo vaikinų vienviečių kanojų varžybose iškovojus aukso medalį, praneša Prezidentės spaudos tarnyba.

  Su pergale Žustautą pasveikino Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė.

  Kaip teigiama šalies vadovės sveikinime, šiame čempionate kanojininkas pademonstravo geriausias sportininko savybes — pasitikėjimą savo jėgomis, ryžtą siekti pergalės ir dar kartą įrodė, kad neturi lygių savo tarpe.        

  Prezidentė palinkėjo, kad šis medalis suteiktų daug drąsos ir įkvėpimo, siekiant didžiausio sportinio meistriškumo ir pasitinkant laukiančius naujus iššūkius.

  Paskutinį kartą pasaulio jaunimo čempionate startavęs kanojininkas Žustautas šiose varžybose nugalėjo jau trečiąjį kartą. Pasaulio jaunimo čempionu sportininkas taip pat tapo 2014 ir 2015 metais.

  Žustauto gerbėjai socialiniuose tinkluose nuoširdžiai pasveikino sportininką su pergale ir "nerealiam plungiškiui" palinkėjo tokių pat rezultatų ir suaugusių čempionate.

  Dar šia tema

  Lietuvos kanojininkai iškovojo auksą ir bronzą Europos jaunimo čempionate
  Lietuvė užėmė antrąją vietą penkiakovės pasaulio taurės finale
  Kaukėnas išgyveno šlovės akimirką Hochfilcene
  Tegai:
  čempionas, kanojininkas, Pasaulio jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, Henrikas Žustautas, Lietuva

  Svarbiausios temos