13:13 2018 Lapkričio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1346
 • RUB74.9036
  Donaldas Trampas, archyvinė nuotrauka

  Žurnalo "Time" nuomone Trampas gali vėl tapti "Metų žmogumi"

  AFP / JOHN GURZINSKI
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  15 0 0

  Tarp pretendentų — Kim Jong Un, Barakas Obama, Ilonas Maskas ir net Kim Kardashian

  VILNIUS, rugpjūčio 23 — Sputnik. Amerikos žurnalo "Time" "Metų žmogaus" titulą, greičiausiai, pelnys JAV prezidentas Donaldas Trampas, praneša Sputnik Baltarusija su nuoroda į lažybų tarpininkų kontorų duomenis.

  Įtakingas amerikiečių žurnalas kasmet renka "Metų žmogų", kuris tampa žurnalo viršelo veidu ja skiriamas didelis straipsnis. 2016-aisiais šis titulas buvo suteiktas Donaldui Trampui, lapkričio mėnesį laimėjusiam JAV prezidento rinkimus.

  Šiais metais "Metų žmogumi" vėl gali tapti Amerikos prezidentas — tuo yra įsitikinusios lažybų tarpininkų kontoros. Antrasis labiausiai tikėtinas "Time" viršelio veidas — Vokietijos kanclerė Angela Merkel, trečiasis — Popiežius Pranciškus.

  Be to, pretendentų sąraše, lažybų tarpininkų teigimu, yra Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Un, buvęs JAV prezidentas Barakas Obama, verslininkas Ilonas Maskas ir televizijos žvaigždė Kim Kardashian.

  Merkel jau buvo "Metų" žmogumi 2015-aisiais, o Putinas — 2007 metais. Be to, skirtingais metais žurnalo viršelyje buvo Obama, Markas Zuckerbergas, Džordžas Bušas jaunesnysis, o praėjusį šimtmetį — tarp kitų ir Josifas Stalinas, Nikita Chruščiovas, Jurijus Andropovas ir Michailas Gorbačiovas.

  Žurnalas "Time" renka "Metų žmogų" kiekvienais metais nuo 1927 metų. Iki 1950 metų nugalėtojais buvo skelbiami tik konkretūs  asmenys, tačiau vėliau šį titulą gaudavo ir abstraktūs personažai.

  Dar šia tema

  Trampo garbei pavadinta nauja kandžių rūšis
  Daugiau kaip pusė amerikiečių jau nepatenkinti Trampo politika
  Trampas įvertino save aukščiausiu balu už prezidento darbą
  Apklausa: Trampo reitingas nukrito iki minimumo
  Trampas išjuoktas internete dėl pranešimo su neteisinga JAV vėliava
  Tegai:
  Metų žmogus, reitingas, Popiežius Pranciškus, Donaldas Trampas, Vladimiras Putinas, Angela Merkel
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos