04:43 2020 Gegužės 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.0975
 • RUB77.7494
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  173

  Paskutinę "Sostų karų" septintojo sezono seriją žiūrėjo rekordinis žiūrovų skaičius

  VILNIUS, rugpjūčio 30 — Sputnik. 16,5 milijonų žiūrovų susirinko prie televizijos ekranų nauja ir finalinė septintojo "Sostų karų" sezono serija "Drakonas ir vilkas", praneša Sputnik Baltarusija su nuoroda į tyrimų kompanija "Nielsen".

  Nakties karalius iš Sostų karai, archyvinė nuotrauka
  © AFP 2020 / Bill Wechter

  Ankstesnis serialo rekordas buvo 16,1 milijonų žiūrovų — tiek žmonių stebėjo pirmąją septintojo sezono seriją, ir tai tik HBO servisuose. Skaičiuojant, žinoma, neatsižvelgiama į piratinius atsisiuntimus ir transliacijas kitose šalyse.

  Kaip praneša Nielsenas pirmadienio naktį sezono finalas televizijos kanale HBO surinko 12,1 milijonų peržiūrų, o tada papildomos transliacijos padidino peržiūrų skaičių iki 16,5 milijonų.

  "Sostų karai" — fantastikos serialas,  sukurtas JAV kabelinės televizijos HBO. Serialas kuriamas remiantis Džordžo R. R. Martino knygų serija "Ledo ir ugnies giesmė".

  Vos pasirodę "Sostų karai" susilaukė žiūrovų bei kino kritikų dėmesio, tad net nepasibaigus pirmajam sezonui, prodiuseriai paskelbė apie antrojo sezono filmavimą. Tuo tarpu pirmasis sezonas buvo nominuotas 63-iuose "Emmy" apdovanojimuose Geriausio dramos serialo kategorijoje. 69-iuose "Auksiniuose gaubliuose" nominuotas kategorijoje Geriausias televizijos serialas-drama.

  Dar šia tema

  Saldus Geležinis sostas, arba kaip atrodo tortas "Sostų karų" motyvais
  Juokingiausi "Sostų karų" momentai
  Tegai:
  rekordas, "Sostų karai"

  Svarbiausios temos