19:42 2021 Sausio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  36

  Dabar pagrindinis Amerikos meteorologų dėmesys yra prikaustytas prie uragano "Irma", kuris antradienį pasiekė aukščiausią — penktą kategoriją; tuo metu Atlanto vandenyne "subrendo" dar du uraganai — "Katja" ir "Jose"

  VILNIUS, rugsėjo 7 — Sputnik. Urano "Harvey" aukų skaičius Teksase pasiekė mažiausiai 70 žmonių, praneša RIA Novosti su nuoroda į "Associated Press".

  Kaip žinoma, žmonių mirtys dėl uragano užfiksuotos 13 valstijos apygardų, be to, mažiausiai 30 žmonių žuvo Hariso apygardoje.

  Naktį į rugpjūčio 26 dieną Amerikos valstiją Teksasą užgriuvo uraganas "Harvey". Jis jau tapo didžiausiu uraganu JAV per pastaruosius 12 metų, nuo 2005-ųjų, kai dėl audros "Katrina" buvo užtvindytas Naujojo Orleano miestas Luizianoje. Tada žuvo virš 1,8 tūkstančių gyventojų, materialinė žala sudarė 125 milijardus dolerių.

  Dabar pagrindinis Amerikos meteorologų dėmesys yra prikaustytas prie uragano "Irma", kuris antradienį pasiekė aukščiausią — penktą kategoriją. Šiuo metu ji yra 365 kilometrų nuo Antigvos, o didžiausias vėjo greitis siekia 285 kilometrus per valandą.

  Tuo tarpu Atlanto vandenyne "subrendo" dar du uraganai — "Katja" ir "Jose".

  Tropinės audros Atlanto vandenyne, kurias pavadino "Katja" ir "Jose", sustiprėjo iki uragano, pranešė JAV Nacionalinis uraganų stebėjimo centras (NHC)

  Didžiausias vėjo greitis uraganų srityje yra 120 kilometrų per valandą. Pasak meteorologų, "Kaja" juda į pietryčius Meksikos link, "Jose" — link Karibų baseino.

  Dar šia tema

  Amerikiečiai parodė, kaip atrodo iš vidaus galingiausias per 10-metį uraganas
  Uraganas "Irma" užgriuvo Barbudą ir juda link Floridos
  Uraganas "Harvey" JAV
  Tegai:
  aukos, uraganas, stichinės nelaimės, JAV

  Svarbiausios temos