02:59 2020 Rugpjūčio 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Smurto banga Amerikoje (29)
  33

  Po eilinio ginčo su uošve vyras bažnyčioje nušovė daugiau kaip 20 žmonių

  VILNIUS, lapkričio 7 — Sputnik. Šaudymo Teksase, kurio metu žuvo 26 žmonės, priežastis gali būti šeimos problemos — Devi Kelly, sukėlęs žudynes, konfliktavo su uošve, kuri  lankėsi bažnyčioje, kur buvo įvykdytas nusikaltimas, praneša televizijos kanalas CNN.

  Šaudymas bažnyčioje, esančioje Sutherland Springs Teksaso bendruomenėje įvyko sekmadienį, lapkričio 5-ąją, maždaug 11:30 vietos laiku. Kelly, ginkluotas automatiniu šautuvu, nušovė dešimtis žmonių — 26 žuvo, 20 sužeista (kritinėje būklėje lieka dešimt žmonių). Tada šaulys pabandė pasprukti automobiliu, bet rėžėsi į medį ir nusišovė.

  "Mes ir toliau tiriame šeimos problemų temą, bet dabar mes žinome, kad rasinių ar religinių motyvų nebuvo, tai buvo šeimos problema", — sakė Teksaso viešojo saugumo valdybos atstovas Friman Marvin.

  Jis pridūrė, kad Kelly uošvė dažnai lankė baptistų bažnyčią. Be to, žentas jai ne vieną kartą grasino. Anot Marvin, šaulio šeimoje nuolat vykdavo konfliktai, Kelly kelis kartus mušė savo žmoną ir uošvę.

  Beje, prieš penkerius metus Kelly buvo nuteistas už išpuolį prieš savo žmoną ir vaiką. Po to jis buvo atleistas iš JAV oro pajėgų, o įsigyti ginklą jam buvo uždrausta. Tačiau Kelly vis gi sugebėjo jį nusipirkti. Pasak žiniasklaidos pranešimų, tai nutiko dėl to, kad JAV karinės oro pajėgos neįvykdė reikiamos procedūros, kurią yra nustatytęs Pentagonas ir neinformavo FTB apie šaulio praeitį.

  Anksčiau buvo pranešta, kad FTB netiria incidento pagal straipsnį "terorizmas". Prezidentas Donaldas Trampas mano, kad tragedijos priežastis buvo problema su 26-erių metų Kelly psichika.

  Temos:
  Smurto banga Amerikoje (29)

  Dar šia tema

  IV* prisiėmė atsakomybę už išpuolį Niujorke
  Pirmosios minutės po teroro išpuolio Niujorke
  Lietuvos Prezidentė pareiškė užuojautą dėl išpuolio Niujorke
  Tegai:
  bažnyčia, mirtis, šaudymas, Teksasas

  Svarbiausios temos